Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +12.7℃, DR vējš 2.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-07-10
Aicina uz tikšanos ar Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā pārstāvjiem

Ceturtdien, 13.jūlijā, plkst.13.00 Siguldas biznesa inkubatorā, Pils ielā 16 ikviens interesents aicināts uz tikšanos ar Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā pārstāvjiem, lai uzzinātu informāciju par Eiropas Savienības likumdošanu, kā arī saņemtu atbildes uz jautājumiem par biznesa partneru meklēšanu un inovācijām.

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls piedāvā atbalstu un konsultācijas visā Eiropā un palīdz uzņēmumiem pēc iespējas vairāk izmantot Eiropas Savienības piedāvātas iespējas. Biznesa atbalsta tīkla pakalpojumu galvenā mērķauditorija ir mazie un vidējie uzņēmumi, taču pakalpojumi pieejami arī lieliem uzņēmumiem, pētījumu centriem un universitātēm visā Eiropā.

Eiropas Biznesa atbalsta centrs ir plaša mēroga uzņēmējdarbības un inovāciju atbalsta tīkls, ko veido apmēram 600 dažādas partnerorganizācijas vairāk nekā 50 valstīs. Centrs uzņēmējiem sniedz informatīvo un konsultatīvo atbalstu, lai veicinātu uzņēmumu konkurētspēju un attīstību Eiropas Savienības ietvaros, kā arī ārpus tās.

Tikšanās laikā ikvienam būs iespēja rast atbildes par Eiropas Savienības likumdošanu, palīdzību biznesa partneru meklējumos, kā arī saņemt konsultācijas inovāciju jautājumos.

Pieteikšanās semināram, rakstot uz signe.millere@liaa.gov.lv vai zvanot uz tālruni 62400903.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020