Piektdiena, 13. decembris
Šodien sveicam: Lūcija, Veldze
Laika ziņas: Sigulda +0.9℃, D vējš 4.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-07-17
„S!-Velo 2017” sacensību trešais posms pulcē 138 velobraucējus

Ceturtdien, 13.jūlijā Fischer Slēpošanas centrā, spītējot lietum un dubļiem, pulcējās 138 lieli un mazi velosipēdisti, lai dotos riteņbraukšanas seriāla „S!-Velo 2017” trešā posma trasēs. Sacensības norisinājās 11 vecuma grupās un, atkarībā no sportotāju vecuma, dalībnieki veica distances sākot no 400 metriem līdz pat 20 kilometriem. Sacensību rezulāti pieejami šeit.

Sacensību mērķis ir popularizēt velosportu kā iedzīvotājiem pieejamu sporta veidu Siguldas novadā, popularizēt velosipēdu kā videi un cilvēkam draudzīgu transportlīdzekli, kā arī veicināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu iedzīvotāju vidū. Riteņbraukšanas seriāls notiek jau trešo gadu un šogad, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, pasākums norisinās arī pieaugušo dalībnieku grupās. Nākošie divi „S! – Velo” riteņbraukšanas seriāla posmi notiks 24. augustā un 28.septembrī.

Sacensību norisi atbalsta – Siguldas novada pašvaldība, biedrība „A2", SIA „Veloprofs”, SIA „Rāmkalni Nordeco”, SIA „Siguldas Saldējums”, „DabLab" un bērnu centrs „Kā mājās”.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi