Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Svētdiena, 20. jūnijs
Šodien sveicam: Rasma, Rasa, Maira
Laika ziņas: Sigulda +19.2℃, D vējš 3.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-07-18
Mores kauju muzejā norisināsies „Rokdarbnieku meistarklase”

Sestdien, 5.augustā, plkst.13.00 Mores kauju muzejā notiks „Rokdarbnieku meistarklase”, kurā norisināsies meistares Inetas Krastiņas personālizstādes apskate, tērpu demonstrējumi un pieredzes apmaiņa, iedvesmojoties jauniem darbiem.

Pasākuma programmā norisināsies rokdarbnieku tikšanās, tautas daiļamatu meistares Inetas Krastiņas personālizstādes apskate, tautas lietišķās mākslas studijas „Atkalnis” vadītājas Baibas Balodes rokdarbu meistarklase „Adīto tērpu rotāšana ar ziedu un augu motīviem, izmantojot dažādas rokdarbu tehnikas”, kā arī rokdarbnieču tērpu demonstrējumi un pieredzes apmaiņa, gūstot iedvesmu jaunradei. Tāpat pasākuma laikā norisināsies Mores zemnieku saimniecību gardumu degustēšana.

Pasākuma dalībnieki aicināti ņemt līdzi savus rokdarbus un groziņu ar cienastu azaidam. Lai novadnieki ērti nokļūtu uz Mori, 5.augustā kursēs bezmaksas autobuss, kas plkst.12.00 aties no Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centra stāvlaukuma Raiņa ielā 3 un no Mores atpakaļ Siguldā nogādās plkst.17.00. Dalība pasākumā – bez maksas.

Pasākumu organizē biedrība „Mores muzejs”. Projekts realizēts ar Siguldas novada pašvaldības kultūras projektu finansēšanas konkursa atbalstu. Plašāka informācija pieejama šeit, kā arī, zvanot uz tālruni 26699694, 29446115.

Informāciju sagatavoja:
Mores kauju muzeja vadītāja
Anta Brača


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi

       Jūnijs 2021