×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +21.9℃, R vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-07-19
Fischer Slēpošanas centrā jauns un aizraujošs pakalpojums – lāzerbiatlons

No 19.jūlija Fischer Slēpošanas centrs piedāvā jaunu un aizraujošu sportisko aktivitāti – lāzerbiatlonu. Lāzerbiatlons sniedz iespēju pārbaudīt savu precizitāti un spēju koncentrēties uz mērķi, kā arī tā pieejamība sniedz iespēju organizēt dažāda veida sacensības un pārbaudīt komandas garu. Sporta veids lieliski apvieno kardiovaskulārās aktivitātes – slēpošanu, rollerslēpošanu un skriešanu.

Lāzerbiatlons Fischer Slēpošanas centra apmeklētājiem būs pieejams visu gadu. Tajā tiks izmantoti ar lāzertehnoloģiju darbināmi ieroči, kas mērķī no 10 metru distances raida nevis patronas, bet lāzerstaru. Tādējādi šī sportiskā aktivitāte ir droša un piemērota jebkuram interesentam, turklāt lāzerieroču izmantošanai nav nepieciešamas licences. Ar lāzerbiatlonu var nodarboties gan bērni gan pieaugušie.

Fischer Slēpošanas centrā ir pieejami divi lāzerbiatlona komplekti. Lāzerbiatlona inventāra noma vienai personai pusstundā maksā 3,50 eiro, bet stundā – 6 eiro. Nepieciešamības gadījumā pieejami arī instruktora pakalpojumi, kurus nepieciešams pieteikt iepriekš.

Lāzerbiatlona pakalpojums apmeklētājiem pieejams Fischer Slēpošanas centra darba laikā – darba dienās no plkst.12.00 līdz 20.00 un brīvdienās no plkst.10.00 līdz 20.00. Lai rezervētu lāzerbiatlona inventāru, lūdzam zvanīt uz tālruni 67970262 vai 29118847.

Biatlons ir viens no pasaulē populārākajiem ziemas sporta veidiem. Tas ir arī viens no skatītākajiem sporta veidiem Ziemas Olimpiskajās spēlēs, jo prasa ne tikai fizisko izturību, bet arī augstas koncentrēšanās spējas un morālo spēku. Viens no Siguldas Sporta skolas un Fischer Slēpošanas centra instruktoriem Raivis Zīmelis ir piedalījies 2006.gada Ziemas Olimpiskajās spēlēs Turīnā, kur izcīnījis 46.vietu iedzīšanā un 49.vietu sprintā, kā arī 16.vietu Latvijas stafetes izlases sastāvā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi