Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 25. maijs
Šodien sveicam: Anšlavs, Junora
Laika ziņas: Sigulda +18℃, D vējš 3.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-07-21
Aicina uz bezmaksas orientēšanās papildnodarbību

Eiropas Sociālā fonda projekta „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros no jūlija Siguldas novada iedzīvotājiem pieejamas dažādas bezmaksas sporta nodarbības – izturības un koordinācijas treniņi, cigun veselības vingrošana, skriešana, kā arī orientēšanās. Tā kā pirmā orientēšanās nodarbība, kas notika 18.jūlijā, guva lielu iedzīvotāju atsaucību, uzklausot novadniekus, ieplānota papildu nodarbība, kas notiks otrdien, 25.jūlijā, plkst.19.30. Pulcēšanās Svētku laukumā.

Sporta nodarbības notiks sertificētu treneru vadībā. Dalībnieku vecums ir neierobežots, uz nodarbībām aicināts ikviens, kurš vēlas brīvo laiku pavadīt aktīvi un veselīgi.

Nākamnedēļ, 29.jūlijā plkst.9.00 pie Siguldas Sporta centra norisināsies arī cigun veselības vingrošanas nodarbība.

Jau ziņots, ka, sekmējot iedzīvotāju aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde organizē bezmaksas nodarbības iedzīvotājiem aktīva un veselīga dzīvesveida veicināšanai. No jūlija līdz oktobrim Siguldā notiks bezmaksas sporta nodarbības, kurās plānots ietvert dažādas aktivitātes: veselības soļošanu, nūjošanu, vispārattīstošās fiziskās sagatavotības treniņus (ABS, TRX, lokanības, spēka un veiklības vingrinājumi), ciguna veselības vingrošanu, skriešanu un orientēšanos.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi