Otrdiena, 26. septembris
Šodien sveicam: Gundars, Kurts, Knuts
Laika ziņas: Sigulda +11.5℃, A vējš 3.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-07-31
Uzsākta Siguldas novada Teritorijas plānojuma 2012.–2024.gadam grozījumu izstrāde

Uzsākta Siguldas novada teritorijas plānojuma 2012.–2024.gadam grozījumu izstrāde, kurā aicināts iesaistīties ikviens novadnieks. Nekustamo īpašumu īpašnieki aicināti izvērtēt to īpašumu izmantošanu, jo teritorijas grozījumu izstrādes procesā ir iespējams mainīt novada teritoriju funkcionālo zonējumu un apbūves noteikumus, ja vien ierosinājumi ir loģiski pamatoti un kopsakarībā ar visa novada plānojumu. 

Rakstiskus priekšlikumus iespējams iesniegt līdz 1.oktobrim brīvā iesnieguma formā pašvaldības Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3, visās pašvaldības pagastu pārvaldēs, sūtot pa pastu uz pašvaldības Pakalpojumu centru – Raiņa iela 3, Sigulda, Siguldas novads, LV–2152, kā arī iesniedzot elektroniski pašvaldības e-pakalpojumu portālā e.sigulda.lv

Pēc ierosinājumu saņemšanas un teritorijas plānojuma grozījumu pirmās redakcijas izstrādes tiks rīkota publiskā apspriešana. 

Papildu informācija pieejama – šeit vai pie grozījumu izstrādes vadītāja – Siguldas novada pašvaldības Būvniecības kontroles nodaļas teritorijas plānotāja Roberta Lipsberga, rakstot uz e-pasta adresi roberts.lipsbergs@sigulda.lv vai zvanot uz tālruni 67800959.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi