Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +10.2℃, A vējš 4.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-08-04
Aizvadīts skrituļslidošanas seriāla „S!–Skate 2017” piektais posms

3.augustā Fischer Slēpošanas centrā tika aizvadīts skrituļslidošanas seriāla „S!–Skate 2017” priekšpēdējais – piektais posms. Sacensībās piedalījās 79 dažāda vecuma skrituļslidošanas entuziasti, lai cīnītos par uzvaru sezonas kopvērtējumā.

Noslēdzošais posms norisināsies 21.septembrī, kad tiks noskaidroti sezonas kopvērtējuma uzvarētāji un sadalīti „S!–Skate 2017” kausi un medaļas katrā no 26 dažādām vecuma grupām.

Šajā sacensību posmā dalībnieki sacentās brīvajā startā ar kontrollaiku, jaunākie dalībnieki startēja pa 200 metru apli, bet pārējās dalībnieku grupas pa 1,2 kilometru apli.

Sacensību rezultāti ir pieejami Fischer Slēpošanas centra Facebook profilā un šeit.

Sacensības notiek jau ceturto gadu un ir populāras lielu un mazu skrituļslidotāju vidū. To mērķis ir popularizēt skrituļslidošanu dažādu vecumu paaudžu vidū, kā arī veicināt lietderīgu un fiziski aktīvu brīvā laika pavadīšanu. Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš apguvis skrituļslidošanas iemaņas un kuram ir atbilstošs veselības stāvoklis.

Sacensību norisi atbalsta – Siguldas novada pašvaldība, biedrība „A2”, „Fischer Latvia”, „Briko Maplus” smēri, SIA „Rāmkalni Nordeco”, SIA „Maiznīca Flora”, piedzīvojumu parks „Tarzāns” un SIA „Siguldas Saldējums”.

Gada siltajā sezonā Siguldas novada iedzīvotājiem, uzrādot  Siguldas novada iedzīvotāja ID karti, Fischer Slēpošanas centra trases izmantošana ir bezmaksas un inventāra noma ar 10% atlaidi. Citu novadu iedzīvotajiem maksa par trasi ir 1,5 eiro, savukārt skolēniem, studentiem un pensionāriem – 10% atlaide. Centra nomā ir pieejams arī inventārs sporta aktivitāšu cienītājiem, kuri vēlas apgūt skrituļslidošanu, rollerslēpošanu, kā arī lāzeršaušanu. Pieejami arī trīs labirinti orientēšanās prasmju apgūšanai.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi