Svētdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, D vējš 1.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-08-07
PAPILDINĀTS: Notiks Mores vasaras pasākums „Satiksimies Morē!”

No 18. līdz 19.augustam Mores pagastā notiks pasākums „Satiksimies Morē!”, aizsākot jaunu kopienas stiprināšanas tradīciju – novada svētkus svinot visos gadalaikos – vasarā – Morē, rudenī – Allažos, ziemā – Siguldas pagastā, pavasarī – Siguldas pilsētā.

18.augustā plkst.19.00 svinības sāksies ar svētku gājienu no Mores kauju piemiņas parka līdz Mores pagasta Tautas namam, kur svētku dalībniekus sagaidīs pūtēju ansamblis „Sigulda” un dziedošo aktieru ansamblis „Ilga” koncertā „Vasara vēl nebeidzas”. No plkst.20.00 Tautas nama zālē zolītes cienītāji varēs piedalīties sacensībās „Mores Zole”, bet līdz ar tumsas iestāšanos, ap plkst.21.30, ikvienam būs iespēja baudīt brīvdabas kino – animācijas filmu „Lupatiņi”, kā arī filmas „Rūdolfa mantojums” un „Svingeri”.

Pieteikšanās gājienam līdz 16.augustam, rakstot uz e-pasta adresi sintija.laizane@sigulda.lv.

19.augusta rīts sāksies ar sportiskām aktivitātēm pie Mores pamatskolas: plkst.10.30 – pludmales volejbola sacensības, bet plkst.11.00 – orientēšanās sacensības. Reģistrēšanās sacensībām – pie Mores pamatskolas no plkst.10.00.

Savukārt plkst.11.00 pie Mores pagasta Tautas nama notiks aktivitātes bērniem – pasākums „Ielec brīnumā” ar mazāko novadnieku koncertu, dažādām radošajām darbnīcām, piepūšamajām atrakcijām un iespēju vizināties elektromobilī. Koncerta laikā mazos pasākuma dalībniekus iepriecinās Burvju Lācis.

Plkst.12.00 laukumā starp Mores pamatskolu un Mores pagasta Tautas namu biedrība „Mores mednieki” rīkos šaušanas sacensības mērķī. Tiks noteikts labākais šāvējs un šāvēja – titulu „Mores Strēlnieks” un „Mores Strēlniece” ieguvēji, kā arī noskaidrots „Mazais Strēlnieks” bērnu grupā.

No plkst.13.00 ikviens interesents aicināts mēroties spēkiem dažādās vietējo vīru organizētās stipro laucinieku disciplīnās – lodes mešanā, baļķa cilāšanā, piena kannu nešanā un citās. Apkopojot rezultātus tiks noteikt „Mores stiprinieks”.

Plkst.15.00 apmeklētāji aicināti baudīt Mores amatierteātra „Oga” izrādes – „Olas” un „Leopolds”.

Plkst.20.00 vakara koncerts „Latviešu dziesmu gadatirgus”, kurā uzstāsies Mores koris „Aizrauj!” un draugi. Pēc koncerta, plkst.22.00, balle kopā ar grupu „Kārklu blūzs”.

Dalība Mores vasaras pasākuma aktivitātēs – bez maksas.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi