Svētdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, D vējš 1.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-08-09
Notiks skriešanas un nūjošanas seriāla „Siguldas apļi 2017” piektais posms

Ceturtdien, 10.augustā, plkst.18.00 norisināsies skriešanas un nūjošanas seriāla „Siguldas apļi 2017” piektais posms. Treniņsacensības norisinās jau sesto gadu, jau otro gadu tajās aicināti piedalīties ne tikai skrējēji, bet arī nūjotāji.

Skriešanas un nūjošanas seriālā tiks vērtēti dalībnieku veiktie apļi, skrienot vai nūjojot, vairākās vecuma grupās noteiktā laikā – katrs dalībnieks var izvēlēties veikt distanci sev atbilstošajā tempā. Sacensību nolikums pieejams šeit.

Treniņsacensības norisinās reizi mēnesī – ceturtdienās Fischer Slēpošanas centrā Puķu ielā 4. Sacensību sestais posms norisināsies 7.septembrī, septītais posms – 5.oktobrī.

Arī šogad treniņsacenību atbalstītāji – „Asics” un veikals „Maratons” – pasniegs balvas labākajiem dalībniekiem vienas stundas distancē un labākajiem dalībniekiem 30 minūšu distancē. Katram dalībniekam būs pieejams „Tiche” minerālūdens un balvas no „Tiche”.

Iepriekšējā dalībnieku pieteikšanās norisinās interneta vietnē www.ba2.lv, aizpildot dalībnieka anketu. Dalībnieku pieteikšanās un čipu izsniegšana starta vietā no plkst.17.30.

Dalība skriešanas un nūjošanas seriālā „Siguldas apļi 2017” ir bez maksas.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi