Svētdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, D vējš 1.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-08-09
Siguldiete piedalās starptautiskā zinātnes izstādē Brazīlijā

No 7. līdz 12.augustam Fortalezā, Brazīlijā, notiekošajā Starptautiskajā jauniešu zinātnes izstādē „Expo-Sciences International 2017” piedalās Siguldas Valsts ģimnāzijas skolniece Agneta Apaļka, kura ir viena no tikai pieciem Latvijas skolēniem, zinātniski pētniecisko darbu laureātiem, kuri izcīnījuši tiesības piedalīties šajā nozīmīgajā izstādē, ko organizē Starptautiskā kustība brīvā laika aktivitātēm zinātnē un tehnoloģijā.

Starptautiskā EXPO zinātnes izstāde ir daudzkultūru izstāde, kurā tiek prezentēti zinātnes, tehnoloģijas, inženierzinātnes un matemātikas projekti, kurus izstrādājuši jaunieši no visas pasaules. Agneta Apaļka pārstāvēs Latvijas delegāciju bioloģijas sekcijā – ar zinātniski pētniecisko darbu „Iedzimtības faktoru korelācija ar sportiskajām spējām Siguldas Valsts ģimnāzijas jauniešiem”. Darba vadītāja – Siguldas Valsts ģimnāzijas bioloģijas skolotāja Līga Sausiņa.

Jau ziņots, ka aprīlī Valsts Izglītības un satura centrā norisinājās atlases konkurss par iespēju pārstāvēt Latviju vairākos starptautiskos skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkursos. Tajā piedalījās skolēnu zinātniski pētniecisko darbu Valsts konferencē godalgotie un starptautiskajai atlasei izvirzīties skolēni no visām dabaszinātņu, tehnoloģiju un matemātikas nozarēm.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi