Svētdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, D vējš 1.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-08-10
Remontdarbi Zinātnes ielā tuvojas noslēgumam; atcelti satiksmes ierobežojumi

Remontdarbiem Zinātnes ielā tuvojoties noslēgumam, ieklāta asfaltseguma virskārta visā ielas garumā no Vidzemes šosejas līdz autoceļam P8 „Inciems–Sigulda–Ķegums”. No ceturtdienas Zinātnes ielā ir atcelti remontdarbu laikā noteiktie satiksmes ierobežojumi. Plānots, ka Zinātnes ielas rekonstrukcija noslēgsies nākamnedēļ.

Zinātnes ielas pārbūves laikā tiek veikta brauktuves seguma rekonstrukcija, kā arī lietus ūdens kanalizācijas tīklu izbūve un ūdensvada rekonstrukcija. Tāpat veikta krustojumu un nobrauktuvju uz privātīpašumiem pārbūve. Zinātnes ielas krustojumā ar Institūta ielu izveidota izgaismota gājēju pāreja, savukārt nedaudz pirms krustojuma ar Institūta ielu izbūvēta jauna sabiedriskā transporta pietura. Ielas rekonstrukcija neskar jau izbūvēto apgaismoto gājēju ietvi gar Zinātnes ielu posmā no šosejas līdz Helmaņa ielai, savukārt jauna apgaismota gājēju ietve Zinātnes ielā izbūvēta posmā no krustojuma ar Helmaņa ielu līdz darbnīcām.

Jau ziņots, ka martā tika uzsākta Zinātnes ielas rekonstrukcija 1,7 kilometrus garā posmā – no Vidzemes šosejas līdz autoceļam P8 „Inciems–Sigulda–Ķegums".

Ar plānotajiem ielu un ceļu pārbūves darbiem var iepazīties infrastruktūras attīstības interaktīvajā kartē, kur informācija tiek regulāri papildināta un jau tuvākajā laikā tajā būs pieejama informācija arī par Siguldas novada ciematu un lauku ielu un ceļu plānotajiem pārbūves darbiem, kā arī 2019.gadā plānotajiem ielu pārbūves un komunikācijas izbūves darbiem.

Šogad pašvaldības ielu un ceļu uzturēšanai un pārbūvei budžetā ieplānoti līdzekļi 5,1 miljona eiro apmērā. Tuvāko gadu pašvaldības prioritāte ir ielu un ceļu atjaunošana un izbūve, kā arī lietusūdens novadīšanas sistēmas pilnveidošana un sakārtošana, ik gadu šiem darbiem paredzot vairākus miljonus eiro.

 

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi