Pirmdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +22.2℃, A vējš 3.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-09-08
Veselības un sporta nedēļas piedāvājums topošajiem un jaunajiem vecākiem

No 18. līdz 24.septembrim Siguldas novada pašvaldība organizē Veselības un sporta nedēļu, kuras laikā novadnieki bez maksas varēs apmeklēt ārstus, piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, praktiskās nodarbībās un lekcijās par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Īpaša vērība pievērsta jaunajām ģimenēm, kam ik dienu būs iespēja apmeklēt izzinošas vai fiziskas nodarbības.

Otrdiena, 19.septembris

15.00 Vingrošana māmiņām un mazuļiem līdz gada vecumam rehabilitācijas centrā „Krimulda” (Mednieku iela 3). Pieteikšanās, zvanot uz tālruni 28304088.

Trešdiena, 20.septembris

12.00 Joga māmiņām ar mazuļiem bērnu centrā „Kā mājās” (Ausekļa iela 5) Pieteikšanās, rakstot uz bckaamajas@gmail.com.

Ceturtdiena, 21.septembris

11.00 Slingu siešanas konsultantes Litas Dudeles nodarbība „Fizioloģiski un emocionāli pareiza bērna nēsāšana slingā” bērnu centrā „Kā mājās” (Ausekļa iela 5);

19.15 Grūtnieču vingrošana bērnu centrā „Kā mājās” (Ausekļa iela 5). Pieteikšanās,

rakstot uz bckaamajas@gmail.com.

Piektdiena, 22.septembris

11.00 Vingrošana māmiņām kopā ar mazuļiem bērnu centrā „Kā mājās” (Ausekļa iela 5). Pieteikšanās, rakstot uz bckaamajas@gmail.com.

Lai veicinātu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību dažādām sabiedrības grupām, Veselības un sporta nedēļas laikā sestdien, 23.septembrī Siguldas Sporta centrā norisināsies Veselības diena, kurā novadnieki bez maksas varēs saņemt ārstu un veselības aprūpes speciālistu konsultācijas. Vecāku ērtībām Veselības dienas laikā bērnu centrs „Kā mājās” nodrošinās mazuļu pieskatīšanu Siguldas Sporta centrā.

Tāpat šajā dienā plkst.11.30 topošajiem vecākiem būs iespēja tikties ar vecmāti, ūdensdzemdību speciālisti Aiju Mikovu lekcijā „Dabīgu dzemdību norise un iespējamās manipulācijas dzemdību laikā.

Iniciatīvu organizēt Veselības dienu, Siguldas novada pašvaldība aizsāka 2012.gadā, lai veicinātu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību dažādām sabiedrības grupām. Kopš 2015.gada divas reizes gadā – aprīlī un septembrī – Siguldas novada pašvaldība organizē Veselības un sporta nedēļu, kuras laikā novadnieki bez maksas var apmeklēt ārstus, piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, praktiskās nodarbībās un lekcijās par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.

Aicinām piedalīties arī citās Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas un Veselības dienas aktivitātēs; programma lejuplādējama šeit (pdf).

Daļa no Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas un Veselības dienas aktivitātēm tiek finansēta Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

 

 

 

 

 

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi