Pirmdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +22.2℃, A vējš 3.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-09-11
Ar siguldiešiem tiekas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs

Svētdien, 10.septembrī Siguldā viesojās Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs. Romas katoļu baznīcas arhibīskaps vizītes laikā kopā ar prāvestu Rihardu Rasnaci un dekānu Bernardu Kublinski vadīja dievkalpojumu Siguldas Romas katoļu baznīcā, tikās ar Siguldas draudzi un pašvaldības pārstāvjiem.

Arhibīskaps apmeklēja arī Siguldas stereotaktiskās radioloģijas centru un biedrības „Cerību spārni” Sociālā atbalsta centru „Cerību māja”, kas nodrošina sociālo rehabilitāciju vecākiem ar mazgadīgiem bērniem pēckrīzes periodā un aprūpes un dzīvesprasmju apmācībā, kā arī atelpas brīža pakalpojumu vecākiem, kuriem ir bērni, jaunieši vai pieaugušie ar invaliditāti.

Priesteris Rihards Rasnacis: „Bīskapa vizīte draudzē vienmēr saistās gan ar liturģiskajām svinībām, gan pārrunām, kas skar pastorālos un sociālos jautājumus, gan tuvāku iepazīšanos ar draudzes cilvēkiem un sabiedrības pārstāvjiem. Arhibīskaps apskatīja baznīcā veiktos remontdarbus un piebūves celtniecību, apkārtnes labiekārtošanu, kā arī interesējās par draudzes ieguldījumu sabiedrībā”.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi