Pirmdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +22.2℃, A vējš 3.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-09-12
Veselības un sporta nedēļas piedāvājums senioriem

No 18. līdz 24.septembrim Siguldas novada pašvaldība organizē Veselības un sporta nedēļu, kuras laikā novadnieki bez maksas varēs apmeklēt ārstus, piedalīties dažādās sportiskās un praktiskās nodarbībās, kā arī lekcijās par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Visas nedēļas garumā dažādās aktivitātēs aicināti piedalīties seniori.


Pirmdiena, 18.septembris

16.00 treneres Fanijas Šitcas lekcija „Sabalansēts dzīvesveids senioriem” Siguldas Sporta centrā (Ata Kronvalda ielā 7A)

Tajā tiks runāts par to, kā panākt, lai miegs, uzturs un fiziskās aktivitātes uzlabo veselību un dzīves kvalitāti; kā ar vienkāršiem paņēmieniem padarīt savas maltītes veselīgākas, kā stiprināt sirdi un muskuļus, kā izsargāties no sporta un sadzīves traumām un būt fiziski veseliem.

Trešdiena, 20.septembris

11.00 Pilates senioriem Siguldas Sporta centrā (Ata Kronvalda ielā 7A)

Seniori aicināti apmeklēt arī citus Veselības un sporta nedēļas pasākumus un aktivitātes.

Lai veicinātu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību dažādām sabiedrības grupām, tajā skaitā senioriem, Veselības un sporta nedēļas laikā sestdien, 23.septembrī Siguldas Sporta centrā norisināsies Veselības diena, kurā novadnieki bez maksas varēs saņemt ārstu un veselības aprūpes speciālistu konsultācijas.

No 11.septembra darba dienās no plkst.10.00  līdz 16.00 zvanot uz tālruni 25764073 (LMT) vai 25318751 (Tele2), novadnieki var pieteikties bezmaksas konsultācijām pie kardiologa, imunologa un dermatologa, kāju vēnu skrīningu, pēdu datordiagnostiku, osteoporozes skrīningu un elektrokardiogrammu. Citas Siguldas novada Veselības dienas speciālistu konsultācijas būs pieejamas bez iepriekšējas reģistrēšanās.

Uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti, Veselības dienā bez maksas būs pieejamas fizioterapeita konsultācijas un stājas pārbaude, būs iespēja veikt cukura, holesterīna, hemoglobīna un skābekļa līmeņa noteikšanu, kā arī asinsspiediena un D vitamīna mērījumus. Tāpat varēs noteikt ķermeņa masas indeksu, veikt acu spiediena mērījumus un plaušu pārbaudi, kā arī miegainības un stresa testus. Darbosies Insulta profilakses kabinets, kā arī varēs veikt HIV, B un C hepatīta testus.

Iniciatīvu organizēt Veselības dienu, Siguldas novada pašvaldība aizsāka 2012.gadā, lai veicinātu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību dažādām sabiedrības grupām. Kopš 2015.gada divas reizes gadā – aprīlī un septembrī – Siguldas novada pašvaldība organizē Veselības un sporta nedēļu, kuras laikā novadnieki bez maksas var apmeklēt ārstus, piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, praktiskās nodarbībās un lekcijās par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.

Daļa no Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas un Veselības dienas aktivitātēm tiek finansēta Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi