×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Sestdiena, 2. jūlijs
Šodien sveicam: Lauma, Ilvars, Halina
Laika ziņas: Sigulda +26.3℃, D vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-09-13
Bērniem un jauniešiem iespēja pieteikties florbola treniņiem

No septembra Siguldas 1. pamatskolas sporta kompleksā Siguldas novada bērniem un jauniešiem pieejami florbola treniņi.

Florbola nodarbības tiek organizētas bērniem un jauniešiem dažādās vecuma grupās, sākot jau ar sākumskolas vecumu. Lai piedalītos treniņos, iepriekšējas zināšanas vai iemaņas šajā sporta veidā nav nepieciešamas. Florbola treniņus Siguldas novada bērniem un jauniešiem organizē Siguldas 1.pamatskolas atbalsta biedrība ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu. Treniņos tiek izmantots inventārs, kas iegādāts ar Eiropas Lauksaimniecības fonda finansiālu atbalstu (Projekta Nr. 17-04-AL32-A019.2202-000010).

Pieteikties nodarbībām iespējams, zvanot trenerim Jānim Levanovičam pa tālruni 27824606.

 

 

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi