Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +9.4℃, A vējš 4.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-09-15
Veselības un sporta nedēļā notiks ģimeņu un draugu orientēšanās

Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas ietvaros notiekošajā Veselības dienā sestdien, 23.septembrī no plkst.11.00 pie Siguldas Sporta centra (Ata Kronvalda ielā 7A) notiks orientēšanās aktivitātes visiem interesentiem – gan ģimenēm, gan draugu grupām.

Pasākuma dalībniekiem tiks izsniegta karte ar norādītiem dažādu vērtību kontrolpunktiem Siguldas centrā un ap Siguldas Sporta centru. Dalībniekiem būs iespēja brīvi izplānot savu maršrutu, lai plkst.11.30 ar kopīgo startu varētu doties divu stundu piedzīvojumā ar mērķi iegūt pēc iespējas vairāk punktus.

Sacensībās pirmo reizi Latvijā tiks izmantota Latvijas Orientēšanās federācijas izstrādāta jauna atzīmēšanās sistēma, kur kontrolpunktu vietā būs QR kodu plāksnītes, un dalībnieki atzīmēsies tajos, kodu nolasot ar speciālu programmu mobilajos telefonos.

Pasākuma nolikums ir pieejams šeit.

Dalība pasākumā – bez maksas.

Lai organizatori varētu sagatavot programmu un nepieciešamo karšu skaitu, ir atvērta iepriekšējā reģistrēšanās līdz 21. septembra plkst.18.00 šeit.

Noteikts skaits komandu (ap 15) varēs reģistrēties arī sacensību dienā.

Siguldas novada Veselības un sporta nedēļa norisināsies no 18. līdz 24.septembrim, un tās laikā novadnieki bez maksas var apmeklēt ārstus, piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, praktiskās nodarbībās un lekcijās par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Orientēšanās sacensības ir tikai no aktivitātēm, kas domāta ģimenēm un bērniem. Aicinām interesentus apmeklēt un piedalīties arī citus pasākumus un aktivitātes.

Iniciatīvu organizēt Veselības un sporta nedēļu Siguldas novada pašvaldība aizsāka 2015.gadā, un tā norisinās divas reizes gadā – aprīlī un septembrī.

Daļa no Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas un Veselības dienas aktivitātēm tiek finansēta Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

 

 

 

 

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi