Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +9.4℃, D vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-09-18
Aicina iesniegt pieteikumus finansējumam sporta pasākumu organizēšanai 2018.gadā

Lai veicinātu un atbalstītu sporta pasākumu organizēšanu un norisi, popularizētu veselīgu dzīvesveidu un iesaistītu novadniekus aktīva un sportiska dzīvesveida aktivitātēs, Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde aicina līdz 15.oktobrim biedrības un nodibinājumus iesniegt pieteikumus finansējumam sporta pasākumu organizēšanai 2018.gadā.

Uz pašvaldības atbalstu var pretendēt pasākumi, kas notiek Siguldas novada teritorijā vai citur, ja konkrētā aktivitāte nevar norisināties Siguldas novadā. Pieteikumus var iesniegt biedrības vai nodibinājumi.

Pieteikumus pretendenti var iesniegt pašvaldības Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3 vai pašvaldības Sporta pārvaldē Gāles ielā 29, kā arī nosūtot tos elektroniski uz e-pastu: pavaldiba@sigulda.lv.

Lai nodrošinātu sporta nozares statistikas datu uzskaiti, Siguldas novada pašvaldība aicina novada sporta organizācijas, gan Siguldas novadā reģistrētās, gan tās, kuras aktīvi darbojas Siguldas novadā, līdz 15. oktobrim iesniegt Sporta pārvaldei Statistikas datu aptaujas tabulu.

Papildus informācija:

Siguldas novada pašvaldības iekšējie noteikumi Nr.4/2017 „Par finansējuma piešķiršanu sporta veidiem un sporta pasākumu organizēšanai Siguldas novadā" (pdf)

Pieteikuma veidlapa (word)

Statistikas pārskata veidlapa (excel)

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi