Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +10.2℃, A vējš 4.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-09-18
Siguldas Sporta centrs piedāvā ūdens fitnesa nodarbības

No trešdienas, 20.septembra Siguldas Sporta centrā (Ata Kronvalda ielā 7A) sāksies Latvijā līdz šim nebijušas ūdens fitnesa nodarbības – Aquafitmat. Tas ir vidēji augstas intensitātes grupu treniņš lielajā peldbaseinā, kur tiek izmantoti speciāli piepūšamie fitnesa matrači.

Nodarbības laikā papildus slodzi ķermenim rada tas, ka fitnesa matracis vingrojumu laikā atrodas nepārtrauktā ūdens kustībā, un cilvēkam ir jāstrādā ar ķermeņa muskulatūru, lai saglabātu līdzsvaru. Tas ir lielisks veids, kā atbrīvot prātu no ikdienas problēmām, nostiprināt ķermeņu dziļo muskulatūru, uzlabot ķermeņa muskuļu elastību, uzlabot līdzsvara un koordinācijas spējas, kā arī attīstīt spēku un izturību.

Nodarbības vadīs fitnesa treneris Andrejs Filipovs, un tās norisināsies trešdienās plkst.19.30 un plkst.20.30. Viena treniņa ilgums – 45 minūtes.

Uz nodarbībām iepriekš jāpiesakās Siguldas Sporta centrā vai zvanot uz tālruni 25448860.

Dalībnieki aicināti ierasties apģērbā, kas būtu piemērots aktivitātēm ūdenī – peldkostīmā vai peldbiksēs, ko var kombinēt ar T-kreklu vai vingrošanai paredzētām biksēm.

Nodarbības maksa – 12,50 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem un cilvēkiem ar speciālām vajadzībām – 12 eiro. Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 10% atlaide.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi