Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.7℃, DA vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-09-25
Noskaidroti sezonas labākie Siguldas skrituļslidotāji

21.septembrī Fischer Slēpošanas centrā notika skrituļslidošanas seriāla „S!-Skate 2017” noslēdzošais – sestais posms, kurā tika noskaidroti sezonas kopvērtējuma uzvarētāji un sadalīti „S!–Skate 2017” kausi katrā no 22 vecuma grupām.

Pasākumā piedalījās un par sezonas kopvērtējumu drosmīgi cīnījās 60 lieli un mazi dalībnieki. „S!-Skate 2017” sacensības norisinājās ar intervāla startu, kur jaunākie dalībnieki startēja pa 200 metru apli, bet pārējās dalībnieku grupas pa 1,2 kilometru apli.

Sacensības notiek jau ceturto gadu, un ir populāras lielu un mazu skrituļslidotāju vidū. To mērķis ir popularizēt skrituļslidošanu dažādu vecumu paaudžu vidū, kā arī veicināt lietderīgu un fiziski aktīvu brīvā laika pavadīšanu. „S!-Skate 2017” seriāls tika uzsākts šī gada 13.aprīlī, un sezonas kopumā piedalījās 168 dalībnieki.

Sezonas kopvērtējumā, 21.septembrī 1.– 3.vietu ieguvēji visās vecuma grupās tika apbalvoti ar rīkotāju un atbalstītāju sarūpētām balvām. Draudzīgu atbalstu sacensību organizēšanā sniedza – Siguldas novada pašvaldība, biedrība „A2”, „Fischer Latvia”, „Briko Maplus”, SIA „Rāmkalni Nordeco”, SIA „Maiznīca Flora”, piedzīvojumu parks „Tarzāns” un SIA „Siguldas Saldējums”.

Sacensību sestā posma un sezonas kopvērtējuma rezultāti lasāmi Fischer Slēpošanas centra Facebook profilā un mājas lapā: http://www.siguldassports.lv/upload/skate_kopvertejumsfinals5lpp.pdf

Atgādinām, ka Fischer Slēpošanas centrā 28.septembrī norisināsies „S!-Velo 2017” noslēdzošais posms, savukārt 5.oktobrī – skriešanas un nūjošanas seriāla „Siguldas apļi 2017” septītais posms.

Paldies ikvienam „S!-Skate” dalībniekam par pozitīvi aizvadīto skrituļslidošanas 2017.gada sezonu un uz tikšanos nākamgad!


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi