Svētdiena, 18. aprīlis
Šodien sveicam: Laura, Jadviga
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZA vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-09-25
Uzsākts darbs pie Ģimenes ārstu klīnikas izveides projekta Siguldas poliklīnikā

Lai nodrošinātu kvalitatīvus ģimenes ārstu un pediatra pakalpojumus un iespēju tos apmeklēt novada iedzīvotājiem ērtā laikā, Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics ir iniciējis Latvijā vēl nebijušu pilotprojektu „Ģimenes ārstu klīnikas izveide Siguldas poliklīnikā”, ko plānots realizēt, sadarbojoties ar SIA „Siguldas slimnīca”.

Pilotprojekta ietvaros plānots Siguldas poliklīnikā izveidot Latvijā unikālu brīvprātīgi apvienojušos ģimenes ārstu klīniku, nodrošinot novadniekiem pieeju ģimenes ārstiem arī darba dienu vakaros un sestdienās. Tāpat plānots, ka klīnikā būs pieejams pašvaldības apmaksāts pediatrs, kura pakalpojumi novada iedzīvotājiem būs pieejami bez ģimenes ārsta nosūtījuma. „Novadā, kuru raksturo stabili dzimstības rādītāji, kvalitatīva izglītība un plašas brīvā laika pavadīšanas iespējas, šobrīd iztrūkstošais posms ir jaundzimušajiem un bērniem nodrošināts brīvi pieejams pediatra pakalpojums. Lai ģimenes ārsti droši varētu uzņemties atbildību par visiem ģimenes locekļiem, īpaši brīžos, kad pasaulē nāk jaundzimušais, brīvi, bez ģimenes ārsta norīkojuma pieejami pediatra pakalpojumi būs ieguvums mūsu ģimenēm un arī pašiem ģimenes ārstiem,” uzskata Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

Strādājot pie mūsdienīgas un ērtas klientu apkalpošanas sistēmas, plānots izveidot arī reģistratūru ar elektronisku pieteikšanās sistēmu, tādējādi atvieglojot pierakstīšanās procesu un ietaupot iedzīvotāju laiku.

Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics aicina novada ģimenes ārstus uz ieceres apspriešanas sanāksmi 23.oktobrī plkst.16.00 Siguldas slimnīcas aktu zālē. Projekta realizācijā aicināti iesaistīties arī Siguldas novada iedzīvotāji, izsakot savu viedokli un ierosinājumus šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Aprīlis 2021       
12 3 4
56 78910 11
12131415161718
19 20 212223 24 25
2627282930