×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 14. augusts
Šodien sveicam: Zelma, Zemgus, Virma
Laika ziņas: Sigulda +20.8℃, A vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-09-25
Tiks noskaidroti šī gada ātrākie „S!–Velo 2017” sacensību dalībnieki

Ceturtdien, 28.septembrī Fischer Slēpošanas centrā notiks „S!–Velo 2017” sacensību piektais noslēdzošais posms. „S!–Velo 2017” ir aizraujošs sacensību seriāls ikvienam riteņbraukšanas entuziastam, kas šīs sezonas pirmajos četros posmos pulcēja ap 700 dalībniekiem.

Rudens tumšie vakari iestājas ļoti agri, līdz ar to sacensību reģistrēšanās sākums ir pārcelts uz plkst.17.00 un pirmais sacensību starts tiks dots jau no plkst.17.30 līdz 18.30. Uz noslēdzošo posmu iepriekšēja sacensību reģistrācija nenotiks un visiem tiem dalībniekiem, kuri ir piedalījušies vismaz vienā no iepriekšējiem posmiem, dalības maksa paliks nemainīga – S6, V6, „dipu-dapu” grupām – 2 eiro, SV8, SV10, SV12, SV14 grupām – 4 eiro un SV16, SV junioru, SV elites, SV40, SV OPEN grupām – 5 eiro.

Riteņbraukšanas seriāls norisinās jau trešo gadu un sacensību veicamās distances ir sākot no 400 metriem līdz pat 20 kilometriem atkarībā no sportotāju vecuma. Tiem grupu dalībniekiem, kuriem sacensību trases maršruts vedīs caur mežu, iesakām papildināt savu sporta ekipējumu vai velosipēdu ar lukturīti vai lampiņu, lai braukšana būtu ērta un piemērota arī diennakts tumšajam laikam.

Sacensībās var startēt 22 dalībnieku grupās, sākot no pavisam maziem sportotājiem „dipu-dapu” klasē, līdz pat 1977.gadā un agrāk dzimušiem sportistiem. Riteņbraucēji var piedalīties arī open jeb atklātajā grupā dalībniekiem bez lielas sacensību pieredzes.

Plkst.20.00 notiks svinīgā apbalvošanas ceremonija, kurā tiks apbalvoti sezonas kopvērtējuma pirmo trīs vietu ieguvēji visās vecuma grupās ar rīkotāju un atbalstītāju sarūpētiem kausiem un balvām, savukārt balvas par iepriekšējiem posmiem varēs saņemt pie kases. Uz apbalvošanas ceremoniju aicinām arī mūsu draugus un sacensību atbalstītājus – Siguldas novada pašvaldību, biedrību „A2”, SIA „Rāmkalni Nordeco”, SIA „Siguldas Saldējums”, SIA „Veloprofs”, „DabLab” un bērnu centru „Kā mājās”.

Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”
sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Aneta Galdiņa


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi