Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +11.5℃, R vējš 4.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-09-25
Siguldā notiks viens no lielākajiem šaha turnīriem Baltijas valstīs

30.septembrī, plkst. 13.45 un 1.oktobrī plkst.10.00 Siguldas Valsts ģimnāzijā norisināsies sestais Siguldas novada atklātais čempionāts ātrajā šahā.

Turnīrā piedalīsies vairāk nekā simt dalībnieku no Latvijas un tuvākajām kaimiņvalstīm – Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas –, viņu vidū trīs lielmeistari un četri starptautiskie meistari.

Atbilstoši turnīra rezultātiem tiks apbalvoti pirmo astoņu vietu ieguvēji, tiks noteikti trīs labākie Siguldas novada šahisti, kā arī tiks piešķirtas speciālbalvas dažādās spēlētāju kategorijās – labākais juniors, seniors, dāma, ārzemnieks un citas. Turnīra balvu fonds ir 1000 eiro.

Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš jau piekto gadu pēc kārtas piešķirs speciālu balvu – iepazīšanās braucienu uz Eiropas Parlamentu labākajam Siguldas novada pārstāvim. Labākais Siguldas novada skolnieks saņems pensionēta skolotāja Ulda Deisona speciālbalvu, labākie seniori saņems balvas, ko piešķir z/s „Pīlādži”.

Turnīra rīkošanu finansiāli atbalsta novada pašvaldība un SIA „Datorika". Šaha turnīru organizē Siguldas šaha klubs sadarbībā ar pašvaldības Sporta pārvaldi, Rīgas Šaha federāciju, Latvijas  Šaha federāciju un Siguldas Valsts ģimnāziju.

Jaunums sacensību norisē būs otrs šaha turnīrs, kas notiks 1.oktobrī plkst.15.00 pēc Siguldas čempionāta noslēguma. Ātrspēles turnīrs tiks veltīts šahistes, novadnieces Mildas Laubertes piemiņai. Turnīra noslēgumā tiks apbalvoti pirmo astoņu vietu ieguvēji, noteikti trīs labākie Siguldas novada šahisti, kā arī tiks piešķirtas speciālbalvas labākajam senioram, jaunietim, dāmai un ārvalstu dalībniekam

Reģistrēto dalībnieku saraksts ir skatāms šeit.

Siguldas novada atklātā čempionāta ātrajā šahā nolikums lasāms šeit (pdf.)

Mildas Laubertes piemiņas turnīra šahā nolikums lasāms šeit (pdf.)

Pērn piektais Siguldas čempionāts pulcēja 136 šahistus no septiņām valstīm.

Siguldas iedzīvotājiem un Siguldas novada skolu skolniekiem dalība turnīrā ir bez maksas.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi