Ceturtdiena, 4. jūnijs
Šodien sveicam: Elfrīda, Sintija, Sindija
Laika ziņas: Sigulda +15.5℃, Z vējš 2.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-09-26
Amatiermākslas kolektīvi uzsāk sezonu, aicina pievienoties jaunus dalībniekus

Jau tradicionāli rudenī jaunu sezonu uzsāk amatiermākslas kolektīvi un aici­na jaunus dalībniekus. 2017./2018.gada sezonā Siguldas novadā dalībniekus gaidīs 31 kolektīvs.

 

 

 

 

Siguldas novada Kultūras centrā

Kolektīvs

Vadītājs,

tālruņa numurs

Mēģinājumu diena, laiks, vieta

Jauktais koris „Atvars”

Jānis Baltiņš,

29410439

Pirmdienās, ceturtdienās plkst.19.00–21.30 Siguldas Valsts ģimnāzijā

Jauktais koris „Spārni”

Līga Ādamsone,

29218240

Pirmdienās, ceturtdienās plkst.19.00–22.00 Siguldas 1.pamatskolā

Sieviešu koris „Teiksma”

Maija Feldmane,

25973159

Pirmdienās plkst.17.30–20.30, ceturtdienās plkst.17.00–20.00 pašvaldības Pakalpojumu centra ēkā Raiņa ielā 3

Folkloras kopa „Senleja”

Anda Skuja,

29142319

Otrdienās plkst.19.00–21.30, piektdienās plkst.19.00–20.30 (individuālas nodarbības) pašvaldības Pakalpojumu centra ēkā Raiņa ielā 3

Bērnu folkloras kopa „Senlejiņa”

Daiga Kļaviņa,

29567722

Trešdienās plkst.17.00–19.00 pašvaldības Pakalpojumu centra ēkā Raiņa ielā 3

Senioru koris „Gāle”

Ņina Kiršteina,

29478592

Otrdienās, ceturtdienās plkst.11.00–13.00 pašvaldības Pakalpojumu centra ēkā Raiņa ielā 3

Senioru deju kolektīvs „Sidrabdancis”

Dagnija Liepiņa,

29410037

Otrdienās, ceturtdienās plkst.20.00–22.00 pašvaldības Pakalpojumu centra ēkā Raiņa ielā 3

Vidējās paaudzes deju kolektīvs „Dūka”

Ieva Roķe,

29467546

Pirmdienās plkst.19.00–22.00 Siguldas pagasta Kultūras namā, piektdienās plkst.19.30–22.00 Siguldas Valsts ģimnāzijā

Senioru deju kopa „Sniegaroze”

Antra Zūkere,

29230906

Otrdienās plkst.16.30–19.30 pašvaldības Pakalpojumu centra ēkā Raiņa ielā 3

Siguldas Tautas teātris

Ārija Liepiņa-Stūrniece,

22130149

Trešdienās, piektdienās plkst.19.00–22.00 pašvaldības Pakalpojumu centra ēkā Raiņa ielā 3

Bigbends „Sigulda”

Pēteris Goldbergs,

29136067

Trešdienās plkst.19.00–22.00 pašvaldības Pakalpojumu centra ēkā Raiņa ielā 3

Senioru (sieviešu) vokālais ansamblis „Melodija”

Inga Jansone,

26511951

Piektdienās plkst.14.00–16.00 nodarbību centrā „Namiņš” Oskara Kalpaka ielā 9

Senioru (vīru) vokālais ansamblis „Saltavots”

Ārija Aņņēna,

26014705

Piektdienās plkst.12.00–14.00 nodarbību centrā „Namiņš” Oskara Kalpaka ielā 9

Tautas lietišķās mākslas studija „Sigulda”

Astrīda Freimane,

29648965

Pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās plkst.10.30–16.00 pašvaldības Pakalpojumu centra ēkā Raiņa ielā 3

Alīdas Lindes lietišķās mākslas studija

Alīda Linde,

29104207

Trešdienās plkst.18.30–21.00 un pēc vienošanās biedrības „Siguldas alternatīvā izglītība” telpās Jāņa Poruka ielā 11

Absolventu orķestris

Andris Muižnieks,

29163735

Trešdienās plkst.18.00–22.00, sestdienās plkst.9.00–12.00 Siguldas Valsts ģimnāzijā

Siguldas pagasta Kultūras namā

Kolektīvs

Vadītājs,

tālruņa numurs

Mēģinājumu diena, laiks, vieta

Jauktais koris „Sigulda”

Līga Vasiļjeva,

29649750

Otrdienās, ceturtdienās plkst.19.00–21.30

Tautas lietišķās mākslas studija „Vīgrieze”

Linda Džeriņa-Riekstiņa,

29807677

Trešdienās plkst.19.00–21.00,
katru otro sestdienu  plkst.9.00–11.00

Pūtēju orķestris „Sigulda”

Gintis Kalniņš,

26333185

Ceturtdienās plkst.20.00–22.00

Jauniešu deju kolektīvs

„Vizbulīte”

Indra Ozoliņa,

29482755

Otrdienās, ceturtdienās plkst.19.00–22.00 Siguldas Valsts ģimnāzijā

Bērnu vokālā grupa „Zibsnis”

Atis Priedītis,

26127364

Pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās, piektdienās plkst.15.30–17.00

Senioru deju kopa „Preilene”

Antra Zūkere,

29230906

Trešdienās plkst.16.30–19.00

Pūtēju ansamblis „Sigulda”

Jānis Raslavs,

29173215

Trešdienās plkst.19.00–22.00

Allažu pagasta Tautas namā

Kolektīvs

Vadītājs, tālruņa numurs

Mēģinājumu diena, laiks, vieta

Vidējās paaudzes deju kolektīvs „Ķimelītis”

Aelita Ziemele,

26818926

Otrdienās, ceturtdienās plkst.20.00–22.00

Jauniešu deju kolektīvs „Ķimenīte”

Aelita Ziemele,

26818926

Piektdienās plkst.20.00–23.00,
svētdienās plkst.11.00–13.00

Sieviešu vokālais ansamblis „Liepavots”

Ņina Kiršteina,

29478592

Trešdienās plkst.19.00–21.00Allažu pagasta pārvaldē

Amatierteātris „Aka”

Izolde Pētersone,

28441040

Pirmdienās plkst.19.00–21.00

Bērnu un jauniešu folkloras kopa „Tiptaiņi”

Liena Vija Teterovska,

26347184

Ceturtdienās plkst.16.00–18.00

 Mores pagasta Tautas namā

Kolektīvs

Vadītājs,

tālruņa numurs

Mēģinājumu diena, laiks

Amatierteātris „Oga”

28646332, Tautas nama vadītāja

Ceturtdienās plkst.19.00–21.00

Sieviešu vokālais ansamblis „Ceriņi’

Maija Ādamsone,

20041080

Otrdienās plkst.16.30–18.30

Senioru deju kopa „Dāmītes”

Spodra Tutāne,

29488372

Piektdienās plkst.14.00–16.30

 


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 101112 1314
1516171819 20 21
2223242526 27 28
2930