Trešdiena, 21. oktobris
Šodien sveicam: Urzula, Severīns
Laika ziņas: Sigulda +4.9℃, D vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-10-02
Papildināts: Sestdien notiks Siguldas pusmaratons

Sestdien, 7.oktobrī, plkst.10.00 tiks dots starts Siguldas pusmaratonam, kas ir skriešanas seriāla „Bigbank Skrien Latvija” noslēdzošais posms.
Sacensību rītā Siguldas Sporta centrā (Ata Kronvalda ielā 7A) rosība sāksies jau plkst.7.30, kad darbu uzsāks reģistrācijas punkts, kur būs iespējams saņemt starta numurus un laika kontroles čipus, bet jaunie dalībnieki – reģistrēt dalību kādai no Siguldas pusmaratona distancēm (pusmaratonam, 10,55 km garajam „Nike” skrējienam, 5,27 km garajam Tautas skrējienam vai Bērnu skrējienam). Sacensību dokumentu izsniegšana un reģistrēšanās turpināsies līdz plkst.12.15, taču pusmaratona, 10 km un 5 km distances dalībnieki savus numurus varēs saņemt līdz plkst.9.40.


Starta laiki un apbalvošana
Pirmie Siguldas gleznainos skatus sāks baudīt  21 km distances, 10 km distances un 5 km distances skrējēji!,
Bērnu skrējienam starts  tiks dots plkst.12.45.
Ātrāko skrējēju apbalvošanas ceremonija plānota plkst.14.15.

Aktivitātes pasākuma dienā
Visas dienas garumā sacensību centrā Svētku laukumā labi pavadīt laiku varēs gan dalībnieki, gan viņu lielie un mazie līdzjūtēji. Organizatori, sadarbībā ar pasākuma atbalstītāju Latvijas gumijlēcēju klubs, ieplānojuši dažādas aktivitātes bērniem, savukārt skrējēji varēs saņemt masāžu gan pirms starta, gan arī pēc finiša. Bet trasē papildu uzmundrinājumu un enerģiju dos bundzinieku šovs – 20 bungu komplektu spēks noteikti iedvesmos jauniem rekordiem!


Papildu informācija
Svarīgi! Lai Siguldas pusmaratona dienā nebūtu jāstāv rindā pēc dalībnieka numura, to iespējams saņemt ātrāk. Ceturtdien, 5.oktobrī, dalībnieka numurus varēs saņemt Rīgā, TC „Alfa” veikalā „Sportland”, savukārt piektdien un sestdien – Siguldas Sporta centrā.
Jau ziņots, ka 7.oktobrī plkst.10.00 pie Siguldas Sporta centra tiks dots starts jau 7.Siguldas pusmaratonam. Pusmaratona dalībnieki aicināti piedalīties kādā no trīs distancēm, pieveicot 21 kilometru, 10 vai 5 kilometrus. Jaunākajiem pusmaratona dalībniekiem būs iespēja piedalīties bērnu skrējienā 500 metru distancē.
Šogad pusmaratona maršruts vedīs pa Krišjāņa Barona ielu, Dārza ielu, Televīzijas ielu, Līvkalna ielu, Pils ielu, Baznīca ielu, Cēsu ielu, Krišjāņa Barona ielu un finišēs pie Siguldas Sporta centra.
Siguldas novada iedzīvotāju identifikācijas karšu īpašniekiem,reģistrējoties Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā, dalība sacensībās ar 20% atlaidi. Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem līdz 5.oktobrim, reģistrējoties interneta vietnē www.siguldasmaratons.lv, dalība 10 kilometru, 5 kilometru un bērnu distancē – bez maksas.

Siguldas pusmaratona laikā notiks mazuļu rāpošanas sacensības.
Trases karte pieejama šeit; pasākuma programma pieejama šeit.

Satiksmes ierobežojumi

Plkst.9.30–14.00 būs satiksmes ierobežojumi maršrutā Ata Kronvalda iela–Krišjāņa Barona iela–Dārza iela–Televīzijas iela–Līvkalna iela–Pils iela (posmā no apļveida krustojuma līdz Baznīcas ielai)–Baznīca iela–Cēsu iela (posmā no Raiņa ielas līdz apļveida krustojumam)–Krišjāņa Barona iela–Ata Kronvalda iela.

Bērnu skrējiena laikā plkst.12.30–14.00 pilnībā tiks slēgta satiksme Krišjāņa Barona ielas posmā no apļveida krustojuma līdz Ata Kronvalda ielai.

Ielās, kas ietvertas sacensību maršrutā, transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt. Tāpat iedzīvotāji aicināti auto nenovietot sacensību maršrutā norādīto ielu malās, bet satiksmes noteikumos atļautās vietā un stāvlaukumos.

Satiksmes koridori

Lai iedzīvotājiem būtu iespēja izbraukt un iebraukt savā īpašumā, tiks veidoti satiksmes koridori.

Skolas, Vizbuļu un Atbrīvotāju ielas teritorija:

Izbraukšana: Atbrīvotāju iela virzienā uz pilsētas centru.

Iebraukšana: Dārza iela–Rotas iela–Atbrīvotāju iela (uz pasākuma laiku Atbrīvotāju ielas posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Rotas ielai būs divvirzienu kustība).

Satezeles un Dzērveņu ielas teritorija:

Izbraukšana: Dzērveņu iela–Nītaures iela.

Iebraukšana: Dārza iela–Dzērveņu iela.

Jāņogu, Aveņu, Zemeņu, Ogu, Upeņu, Celtnieku un Nurmižu ielas teritorija:

Izbraukšana: Nurmižu iela–Nurmižu ceļš.

Iebraukšana: Nītaures iela–Jāņogu iela.

Pureņu un Pīpeņu ielas teritorija:

Izbraukšana: Pureņu iela–Nurmižu ceļš.

Iebraukšana: Nītaures iela–Pīpeņu iela.

Ķiparu iedzīvotāji iebraukšanai pilsētā aicināti neizvēlēties Televīzijas un Dārza ielu.

Ošu, TV torņa, Paparžu, Līvkalna un Pēteralas ielas teritorija:

Izbraukšana: Paparžu iela–Dabreļa iela–Pēteralas iela–Atbrīvotāju iela.

Iebraukšana: Atbrīvotāju iela–Līvkalna iela–Mazā Pēteralas iela–Paparžu iela.

Miera, Kraukļalas, Pūču un Rūsiņa ielas teritorija:

Izbraukšana: Miera iela–Skolas iela–Cielavu iela–Atbrīvotāju iela vai Pūču iela–Atbrīvotāju iela.

Iebraukšana: Atbrīvotāju iela–Pūču iela.

Pils, Cēsu, Līvkalna un Krišjāņa Barona ielas krustojuma teritorija:

Plkst.9.30–14.00 iedzīvotāji aicināti novietot transportlīdzekļus stāvlaukumā pie Krišjāņa Barona, Cēsu, Pils un Līvkalna ielas krustojuma vai citās vietās atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem.

Pusmaratona laikā tiks mainīta divu autobusu reisu kustība

13.maršruta Sigulda–Kaķīši–Institūts–Sigulda reisi, kas izbrauc no Siguldas autoostas plkst.10.15 un 11.15 posmā no Siguldas 1.pamatskolas līdz Raiņa ielai abos virzienos tiks novirzīti pa Pulkveža Brieža–Blaumaņa–Parka–Oskara Kalpaka–Raiņa ielu.

Savukārt 14.marštuta Sigulda–Gleznotājkalns reisi plkst.11.10 un 12.45 no Siguldas autoostas un plkst.11.25 un 13.00 atceļā no Gleznotājkalna tiek atcelti. Ņemot vērā, ka 7.oktobrī Siguldas pilsētas kapsētā norisināsies svecīšu vakars, nokļūt uz kapsētu varēs pa maršrutu: Dārza iela–Rotas iela–Atbrīvotāju iela–Pūču iela–Kraukļalas iela–Miera iela.
© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi