Otrdiena, 18. septembris
Šodien sveicam: Liesma, Elita, Alita
Laika ziņas: Sigulda +14.7℃, DR vējš 3.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-10-04
Jaunieši aicināti iesaistīties pasākumu ciklā „Atklāj piedzīvojumu"

No 23.oktobra līdz 27.oktobrim Eiropas jaunatnes informācijas tīkla „Eurodesk” kampaņas „Time to Move” ietvaros Siguldas novadā norisināsies tikšanās cikls „Atklāj piedzīvojumu”.Nedēļas garumā dalībniekiem būs iespēja tikties ar Eiropas brīvprātīgā darba jauniešiem, „Erasmus” studentiem un vietējiem iedzīvotājiem, kas būs izrādījuši interesi uzzināt par pieredzi un iespējām ceļot, mācīties un strādāt Eiropā.

Tikšanās organizē Jaunatnes iniciatīvu centrs „Mērķis”, un tās notiks starp diviem dalībniekiem, kuri iepriekš viens otru nebūs iepazinuši un satikuši. Katra tikšanās reize noslēgsies ar kopbildi un aizpildītam atbildēt „Atklāj piedzīvojumu” atmiņu kladē.

27.oktobrī  plkst.16.00 Jauniešu iniciatīvu centrā „Mērķis” pasākuma noslēgumā tiks prezentētas interesantākās atziņas no „Atklāj piedzīvojumu” atmiņu klades; dalībnieki veidos radošo ceļojumu kolāžu un iegūs informāciju par jaunākajām aktualitātēm „Eurodesk” tīklā.

Ja vēlaties pieteikties tikšanās ciklam un satikt interesantus cilvēkus no sava novada vai pat citas valsts, līdz 20.oktobrim aizpildiet anketu šeit vai Jauniešu iniciatīvu centrā „Mērķis” Raiņa ielā 3, Siguldā un gaidiet uzaicinājumu uz tikšanos.

Piedalīties īpaši aicināti jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem, darbā ar jaunatni iesaistītie, kā arī citi interesenti, kas vēlas dalīties pieredzē par piedzīvoto Eiropā.

„Eurodesk” ir Eiropas informācijas tīkls jauniešiem. Tūkstošiem jauniešu visā Eiropā ik gadu izmanto „Eurodesk”, lai meklētu informāciju par studiju, darba, ceļošanas iespējām Eiropā, arī partnerus saviem projektiem vai dalībniekus starptautiskiem pasākumiem.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi