×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-10-12
Siguldas 1.pamatskolā veicinās skolēnu individuālo kompetenču attīstību

Trīs Siguldas novada izglītības iestādes, Siguldas 1.pamatskola, Laurenču sākumskola un Mores pamatskola, ir iesaistījušās projektā „Atbalsts individuālo kompetenču attīstībai”, kura mērķis ir nodrošināt izglītības pakalpojumu daudzveidību, kas balstīti uz individuālās mācību pieejas attīstību un ieviešanu, lai uzlabotu skolēnu kompetences un sasniegumus.

Siguldas 1.pamatskolā ieviešamais saistīts ar īstenoto STEM (zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātnes un matemātika (science, technology, engineering, and mathematics)) programmu. Tāpēc 1.–6.klašu audzēkņi un pedagogi septembrī un oktobrī viesojās Dabas aizsardzības pārvaldes Dabas izglītības centrā „Ziemeļvidzeme” Salacgrīvā, kur speciālistes Intas Somas stāstījumā un praktiskos pētījumos iepazina piekrastes zonu, tās augus un dzīvniekus. Kopā pētījumos piedalījās 370 skolas skolēni.

Jāpiebilst, ka divu mācību gadu laikā ar Eiropas Savienības Sociālā fonda atbalstu Siguldas novadā tiks īstenotas dažādas mācību un ārpusstundu aktivitātes, kopā tām atvēlot vairāk nekā 144 tūkstošus eiro.
 

Minētajās Siguldas novada skolās aktivitātes tiek īstenotas Valsts izglītības satura centra īstenotā projektā „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” (Nr. 8.3.2.2/16/I/001).

 

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi