Pirmdiena, 24. februāris
Šodien sveicam: Diāna, Dina, Dins
Laika ziņas: Sigulda +0.8℃, DA vējš 3.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-10-12
Siguldas 1.pamatskolā veicinās skolēnu individuālo kompetenču attīstību

Trīs Siguldas novada izglītības iestādes, Siguldas 1.pamatskola, Laurenču sākumskola un Mores pamatskola, ir iesaistījušās projektā „Atbalsts individuālo kompetenču attīstībai”, kura mērķis ir nodrošināt izglītības pakalpojumu daudzveidību, kas balstīti uz individuālās mācību pieejas attīstību un ieviešanu, lai uzlabotu skolēnu kompetences un sasniegumus.

Siguldas 1.pamatskolā ieviešamais saistīts ar īstenoto STEM (zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātnes un matemātika (science, technology, engineering, and mathematics)) programmu. Tāpēc 1.–6.klašu audzēkņi un pedagogi septembrī un oktobrī viesojās Dabas aizsardzības pārvaldes Dabas izglītības centrā „Ziemeļvidzeme” Salacgrīvā, kur speciālistes Intas Somas stāstījumā un praktiskos pētījumos iepazina piekrastes zonu, tās augus un dzīvniekus. Kopā pētījumos piedalījās 370 skolas skolēni.

Jāpiebilst, ka divu mācību gadu laikā ar Eiropas Savienības Sociālā fonda atbalstu Siguldas novadā tiks īstenotas dažādas mācību un ārpusstundu aktivitātes, kopā tām atvēlot vairāk nekā 144 tūkstošus eiro.
 

Minētajās Siguldas novada skolās aktivitātes tiek īstenotas Valsts izglītības satura centra īstenotā projektā „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” (Nr. 8.3.2.2/16/I/001).

 

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi