Pirmdiena, 21. septembris
Šodien sveicam: Modris, Matīss, Mariss
Laika ziņas: Sigulda +10.5℃, DR vējš 3.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-10-16
Siguldas novada iedzīvotāja ID karti saņēmis 10 000. novadnieks

Pirmdien, 16.oktobrī Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics sveica Siguldas novada iedzīvotāju, kura saņēma 10 000. Siguldas novada iedzīvotāja ID karti. Novada uzņēmēji, ID karšu projekta sadarbības partneri, 10 000. kartes īpašniecei bija sarūpējuši aizraujošas dāvanas.

„Tas, ka Siguldas novada iedzīvotāja ID karti saņēmis jau 10 000. iedzīvotājs, kārtējo reizi pierāda mūsu kopienas spēku un iedzīvotāju vēlmi apliecināt savu piederību Siguldai, kā papildu priekšrocību izmantojot plašo ID karšu projekta piedāvājumu. Mēs varam lepoties ne tikai ar 10 000 izsniegtām uzlabotajām ID kartēm, bet arī 3000 Siguldas mobilās lietotnes lejuplādēm, kas apliecina, ka siguldieši ir mūsdienīgi un viedi,” stāsta Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

10 000. ID kartes saņēmēja Evita Lācīte bija nolēmusi noformēt karti, lai apmeklētu Siguldas Sporta centra peldbaseinu un saņemtu tajā sniegtos pakalpojumus ar atlaidi.

Laimīgā 10 000. ID kartes īpašniece saņēma dāvanas no ID karšu programmas sadarbības partneriem: „Neste Oil Sigulda”;  skaistumkopšanas salona „ĒRA”; piedzīvojumu parka „Mežakaķis”; „Siguldas tauriņi”; restorāna „Garšas frekvence”; veselības veicināšanas centra „Malus”; internetveikala „Brugo”; „Baltu rotas”; veikala „Cherry Picking”; veikala „Veloriba”; veikala „Elvi”; veikala „Baloni”; koncertzāles „Baltais Flīģelis”; „Siguldas saldējuma”; „Andžeja Grauda bungu skolas”; „Subway”, automazgātuves  „Car Wash”; DUS „Totāls”; „A Aptiekas”; interneta veikala „Uz veselību”; apdrošināšanas sabiedrības „BTA” un Siguldas Sporta centra.

Atgādinām, ka ID kartes iedzīvotāji no pirmdienas līdz sestdienai var saņemt Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā (Raiņa ielā 3), kā arī Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā (Ausekļa ielā 6), kurš ir atvērts katru dienu, arī brīvdienās, no plkst 9.00 līdz plkst.18.00.

ID karti bez maksas var saņemt Siguldas novada bērni un skolēni, pensionāri, maznodrošinātie iedzīvotāji, daudzbērnu ģimenes un iedzīvotāji ar invaliditāti, kuriem kopā ar pieteikuma anketu jāuzrāda arī attiecīgā apliecība vai izziņa. Pārējiem ID kartes cena ir 5 eiro.

Siguldas novadā deklarēto iedzīvotāju ID karšu programma paredz, ka iedzīvotāji ar personalizētajām  ID kartēm var saņemt dažādas atlaides pie novada uzņēmējiem, kā arī vērā ņemamas priekšrocības, apmeklējot vai piedaloties dažādos kultūras un sporta pasākumos. Tāpat ar ID karti noteiktas iedzīvotāju grupas var saņemt atvieglojumus Siguldas novada sabiedriskajā transportā.

Ar visu plašo ID karšu programmas piedāvājumu iedzīvotāji var iepazīties šeit un pašvaldības administrācijās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi