Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +10.2℃, A vējš 4.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-10-19
Siguldas Sporta centra atlaides ID kartes īpašniekiem un daudzbērnu ģimenēm

Lai veicinātu siguldiešu vēlmi sportot un būt aktīviem, Siguldas Sporta centrs piedāvā īpašas atlaides sporta centra apmeklējumam Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem un Siguldas novada daudzbērnu ģimenēm, kuras ir reģistrētas Siguldas daudzbērnu ģimeņu reģistrā.

 Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem tiek piemērota 10% atlaide visiem vienreizējiem apmeklējumiem vai abonementiem peldbaseinā, Spēka zālē un grupu nodarbībās, kā arī Ūdens atrakciju un atpūtas parkā. Atlaide tiek piemērota, uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti. ID kartes atlaide netiek piemērota individuālajiem instruktora pakalpojumiem – peldbaseinā, Spēka zālē un Vingruma zālē.

Siguldas novada daudzbērnu ģimenēm, kuras ir reģistrētas Siguldas daudzbērnu ģimeņu reģistrā, tiek piešķirta papildu 10% atlaide visiem vienreizējiem apmeklējumiem peldbaseinā, Spēka zālē un Ūdens atrakciju un atpūtas parkā. Šī atlaide netiek piemērota abonementu iegādei, kā arī individuālajiem instruktora pakalpojumiem Spēka zālē, peldbaseinā un Vingruma zālē.

Siguldas Sporta centrs papildu šīm atlaidēm piedāvā zemākas cenas skolēniem, studentiem, pensionāriem un cilvēkiem ar speciālām vajadzībām gan vienreizējiem apmeklējumiem, gan abonementu iegādei. Papildu informācija par cenām, atlaidēm un nodarbību grafikiem pieejama šeit.Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”
sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste

Aneta Galdiņa


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi