Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +9.6℃, A vējš 4.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-10-27
Fischer Slēpošanas centrā notiks „SkiErg Pasaules sprints” sacensības

No 9. līdz 12.novembrim Fischer Slēpošanas centrā notiks ,,SkiErg Pasaules sprints”, kas ir pasaules mēroga sacensības uz speciāla distanču slēpotājiem paredzēta trenažiera, kurās var piedalīties ikviens interesents jebkurā vecumā.

SkiErg sacensību mērķis ir popularizēt distanču slēpošanas sporta veidu dažādu vecumu paaudžu vidū, kā arī veicināt lietderīgu un fiziski aktīvu brīvā laika pavadīšanu. Sacensības norisināsies četras dienas – 9. un 10.novembrī no plkst.8.00 līdz 20.00, savukārt 11. un 12.novembrī no plkst.10.00 līdz 16.00. Katrs dalībnieks iepriekš var pieteikties, sūtot pieteikumu uz e-pastu fsc@sigulda.lv vai zvanot uz tālruni 67970262. Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds, dzimšanas gads, sporta klubs, pilsēta, kā arī ierašanās diena un laiks un ērtākais laiks startam.

Dalībnieki startēs vairākas grupās; katrs uz SkiErg distanču slēpošanas trenažiera veiks 1000 metru distanci, kas tiks fiksēta trenažiera datorā. Pēc sacensību beigām visu dalībnieku rezultātus apkopos un publicēs sacensību organizētājs – trenažieru ražotājs „Concept 2”. Tādējādi dalībniekiem būs iespēja salīdzināt savu veikumu gan ar sportistiem Latvijā, gan visā pasaulē. Dalībnieks drīkst startēt vairākas reizes, bet ieskaitīts tiks pēdējais sasniegtais rezultāts.

Pagājušajā gadā dalībnieki no Latvijas uzrādīja labus un izcilus rezultātus pasaules kopvērtējumā, starp viņiem arī siguldietis Helvijs Jānis Kārkliņš, kurš savā vecuma grupā līdz 12 gadiem, ieguva astoto vietu pasaulē 92 dalībnieku vidū. Didzis Krogzems vecuma grupā no 19 līdz 29 gadiem ierindojās devītajā vietā pasaulē no 140 dalībniekiem. Savukārt Aigars Kotāns vecuma grupā no 40 līdz 49 gadiem devīto labāko rezultātu uzrādīja tieši Fischer Slēpošanas centrā 172 dalībnieku konkurencē. Arī Paula Bergfelde startēja Fischer Slēpošanas centrā un ieguva sesto vietu pasaulē vecuma grupā no 13 līdz 18 gadiem. Sieviešu konkurencē godpilno otro vietu ieguva Velga Gaļanska no Latvijas; viņa startēja vecuma grupā 50 līdz 59 gadiem.

Lai arī šogad tiektos pēc izciliem rezultātiem, aicinām izmēģināt trenažierus un pilnveidot savas prasmes Fischer Slēpošanas centrā un Siguldas Sporta centra Spēka zālē. Sacensību dienā Fischer Slēpošanas centrā būs pieejami divi SkiErg trenažieri, kas dos iespēju startēt kopā ar savu treniņu biedru, un izaicināt vienam otru.

Sacensību nolikums pieejams Fischer Slēpošanas centra mājas lapā www.siguldassports.lv.

Papildu informācija, zvanot uz tālruni 67970262.

Dalības maksa– līdz 18 gadu vecumam – 1 eiro, pārējiem – 2 eiro.

Informāciju sagatavoja:
Aneta Galdiņa, Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
SIA Siguldas Sporta serviss”


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi