Piektdiena, 22. janvāris
Šodien sveicam: Austris
Laika ziņas: Sigulda +0.5℃, D vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-11-06
Bērnudārzs „Ieviņa” piedalījies Ekoskolu Rīcības dienās

No 30.oktobra līdz 5.novembrim norisinājās Ekoskolu Rīcības dienas, kurās piedalījās bērnudārza „Ieviņa”bērni un pedagogi. Rīcības dienas šogad tika veltītas svarīgākajām vides problēmām – klimata pārmaiņām, dabas vērtību izzušanai, atkritumu daudzuma pieaugumam un izšķērdīgam patēriņam.

Bērnudārza „Ieviņa” bērni un pedagogi veica vairākas Rīcības dienu aktivitātes, izveidojot no dabas materiāliem eko transporta līdzekļu izstādi „Iebrauc rudenī!”, gatavojot plakātus ar videi draudzīgiem uzsaukumiem, kā arī rakstot ieteikuma vēstuli pašvaldībai un dodoties ielās aicinot apkārtējos ikdienā izmantot videi draudzīgu pārvietošanos, tā mazinot autotransporta ietekmi uz klimata pārmaiņām. Savukārt vecāki piedalījās bērnu drēbju andelē mandelē.

Bērnudārza „Ieviņa” bērni un pedagogi Ekoskolu Rīcības dienu laikā veica iedzīvotāju aptauju par pārvietošanās paradumiem, kuras rezultāti tika iesniegti pašvaldībai ar priekšlikumiem par gājēju celiņu izveidi, gājēju pāreju uzstādīšanu, aizaugušu vietu sakopšanu un citus priekšlikumus.

Rīcības dienās Ekoskolas tikās ar savas apkārtnes iedzīvotājiem, lai pievērstu uzmanību globālām problēmām un parādītu to cēloņu saikni ar mūsu dzīvesveidu un ikdienas izvēlēm. Visu pasākumu mērķis ir piedāvāt risinājumus, kā iespējams iesaistīties globālās problēmas risināšanā ar vietēja mēroga rīcībām.

Informāciju sagatavoja:
PII „Ieviņa” Ekoskolas koordinatore
Ilze Rence


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Janvāris 2021       
1 23
45 678 9 10
1112 1314 15 1617
1819 202122 2324
2526 272829 3031