×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-11-09
Mores pamatskolas skolēni apmeklē Jelgavas ledus sporta skolu

8.novembrī Mores pamatskolas skolēni kopā ar pedagogiem Kalvi Grīnbergu, Sintiju Laizāni un Tīnu Blūmu mācību vizītē apmeklēja Jelgavas ledus sporta skolu, kurā visus sagaidīja divas profesionālas slidošanas treneres Anna Beļēviča un Alīna Fjodorova, kuras slidošanas nodarbību iesāka ar treneru norādījumiem un demonstrēja savas zināšanas par iesildīšanās vingrinājumiem.

Skolēni uzzināja vairāk par sporta veidiem, kurus izpilda uz ledus, piemēram, slidošana, daiļslidošana un hokejs. Izglītojamie varēja novērtēt Latvijas hokeja virslīgas hokejistu slidotprasmi un fizisko sagatavotību uz ledus, kā arī vērot Latvijas daiļslidotāju junioru grupas paraugdemonstrējumus.

Izbraukuma sporta stundā jaunieši paši varēja mācīties pareizu stāju uz ledus, slidošanas pamatelementus, pareizu slīdējumu un sarežģītākus vingrinājumus, slidojot ap šķēršļiem uz ledus. Mācību vizītes noslēgumā izglītojamie patiesi izbaudīja iespēju spēlēt hokeju.

Skolēniem šī mācību stunda ļoti patika, un tā bija ne tikai lieliska izglītojamo redzesloka paplašināšanas iespēja, jo dažiem šī bija pirmā vizīte ledus hallē un arī uz ledus ar slidām, bet arī ļoti veiksmīga slidošanas pamatprasmju apguve, jo izglītojamie, kuri sākotnēji nespēja nostāvēt uz slidām, pēc nodarbības veiksmīgi spēja patstāvīgi pārvietoties pa ledu.

Mores pamatskola ir iesaistījusies projektā „Atbalsts individuālo kompetenču attīstībai”, kura mērķis ir nodrošināt izglītības pakalpojumu daudzveidību, kas balstīti uz individuālās mācību pieejas attīstību un ieviešanu, lai uzlabotu izglītojamo kompetences un sasniegumus. Projekta ietvaros divu mācību gadu laikā skolā tiks īstenotas daudz un dažādas aktivitātes STEM un vides, sporta un veselīga dzīvesveida, kā arī valodas jomā. Tiks realizētas mācību vizītes, tematiskās radošās dienas, nometnes, inovatīvas interešu izglītības programmas, debašu klubs un citas aktivitātes.

Mores pamatskolā aktivitātes tiek īstenotas Valsts izglītības satura centra īstenotā projektā „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” (Nr.8.3.2.2/16/I/001).

Informāciju sagatavoja:
sporta pedagogs Kalvis Grīnbergs


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi