Ceturtdiena, 9. jūlijs
Šodien sveicam: Zaiga, Asne, Asna
Laika ziņas: Sigulda +16.1℃, R vējš 3.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-11-10
Šodien norisināsies otrais Siguldas novada Uzņēmēju forums
10.novembrī Siguldas Valsts ģimnāzijas aktu zālē norisināsies jau otrais Siguldas novada Uzņēmēju forums. Foruma programmā ikviens interesents varēs iepazīties ar dažādu jomu profesionāļu redzējumu par inovācijām, biznesa izaugsmi un attīstības perspektīvām Latvijā, korporatīvajiem risinājumiem, mūsdienīgu darbinieku piesaisti un citām aktualitātēm. 

Pasākumu atklās Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics. Foruma lektori: uzņēmējs, biznesa treneris Dāvids Štēbelis, Stokholmas Ekonomikas augstskolas pasniedzējs Roberts Ķīlis, „Latvijas Mobilais Telefons” korporatīvo risinājumu vadītājs Sandis Rinķis, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore Madara Ūlande, „CV Market Latvia” biznesa attīstības vadītājs Kristaps Kolosovs, kā arī siguldietis, zinātnieks un uzņēmējs Kārlis Gross.

Foruma dalībniekiem būs iespēja iesaistīties diskusijās un tīklošanās procesā ar pārējiem apmeklētājiem un lektoriem, tādējādi dibinot jaunus kontaktus.

Foruma dienas kārtība pieejama šeit. Dalība ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots.

Pirmais Siguldas novada Uzņēmēju forums norisinājās pagājušajā gadā, kad tā apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar AS „DNB banka” ekonomikas eksperta Pētera Strautiņa, Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas valdes locekles Artas Birumas, Siguldas biznesa inkubatora projektu vadītājas Signes Milleres, „Siguldas Attīstības aģentūras” direktores Lauras Skrodeles kā arī „Aerodium” un „LGK atrakcijas” valdes priekšsēdētāja Ivara Beitāna pieredzi.

Siguldas novada Uzņēmēju forumu organizē Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstību aģentūras Siguldas biznesa inkubatoru.

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020