Otrdiena, 2. jūnijs
Šodien sveicam: Lība, Emma
Laika ziņas: Sigulda +7℃, ZA vējš 2.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-11-13
Aicina uz Siguldas Tautas teātra izrādi „Burvīgie blēži”

20.novembrī plkst.14.00 Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā (Raiņa ielā 3) Siguldas Tautas teātris aicina uz izrādi „Burvīgie blēži”, kas tapusi pēc Leldes Stumbres tāda paša nosaukuma komēdijas.

Divos cēlienos varēs vērot piecas leģendāras krāpšanas ainas, kurās atainoti patiesi notikumi par naudas, dārglietu un mākslas darbu izkrāpšanas gadījumiem pagājušā gadsimta pirmajā pusē Francijā.

„Kāpēc mēs esam diezgan iecietīgi pret krāpniekiem? Varbūt tāpēc, ka mums pašiem patīk būt apkrāptiem? Ak! Nepretojieties, mums patīk būt apkrāptiem! Paskatieties uz burvjiem, iluzionistiem un kāršu triku meistariem! Ja jūsmojat par pīķa dūža pazušanu un brīnumaino kārava desmitnieka pēkšņo atgriešanos, tas tāpēc, ka dziļi sirdī jūsos snauž apslēpts krāpnieks. Brīdī, kad mēs saprotam, ka meli dažkārt ir nepieciešami, mēs apzināmies arī mūsu iecietību pret lieliem krāpniekiem. Viņi ir ne tikai blēži, viņi ir... nepārspējami! Atjautīgi! Drosmīgi! Viņi ir Lielie Mahinatori, kuri uzdrošinās riskēt un bieži vien arī vinnē! Viņi ir nepārspējami savā fantastiskajā izdomā un drosmē to visu tiešām realizēt. Viņi nekavēdamies izmanto mūsu vājības, mūsu godkāri, mūsu iedomību, protams, arī mūsu naivumu, bet dažkārt – mūsu pašu sliktos nodomus un – „iekrīt tas, kurš grib iegāzt” un tā ir blēdīšanās augstākā virsotne, krāpšanās šedevrs un savā ziņā pat laba skola”, par lugu saka Lelde Stumbre.

Izrādes režisore ir Ārija Liepiņa-Stūrniece, māksliniece – Evita Rusova, mūzikālo noformējumu veidos franču šansonetes.

Ieejas maksa – 2,50 eiro,   Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 2 eiro.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 1011121314
1516171819 20 21
2223242526 27 28
2930