Otrdiena, 20. oktobris
Šodien sveicam: Leonīds, Leonīda
Laika ziņas: Sigulda +4.4℃, R vējš 6.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-11-23
Stāstnieku konkurss Siguldas pilsētas vidusskolā

Laiks, kad vakaros ātri iestājas tumsa, ir labākais, lai draugu pulkā stāstītu stāstus. Siguldas pilsētas vidusskolas 5.–9.klašu skolēni ik gadu rudenī satiekas Siguldas novada bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā, kur ne tikai izstāsta viens otram stāstus, bet arī sacenšas par labākā stāstnieka titulu.

Šogad vasara mūs ar saulīti nelutināja, tāpēc nolēmām, ka šī gada tēma Stāstnieku konkursam būs Joku stāsti. Stāsti, kuros jautrība mijas ar skumjām, kur brīnišķais top ikdienišķs.

Kad stāsti tika izstāstīti un žūrija devās apspriesties, skolēni vēl pārsprieda, kādai jābūt grāmatai, lai bērns vēlētos to lasīt, ko teikt tiem, kas nemaz negrib lasīt un kādai vajadzētu izskatīties bibliotēkai, kurā bērni un jaunieši vēlētos uzturēties. Apspriežot šos jautājumus, skolēni tā iekarsa, ka bija jāatgādina par vienu no bibliotēkas noteikumiem – netrokšņot. Un tad jau žūrija ieradās ar savu lēmumu, paziņojot, kuri ir Stāstnieku konkursa ķēniņi, ķēniņienes, princeses un prinči. Kādu no Stāstnieku tituliem ieguva ikviens, kurš piedalījās, jo drosme un uzņēmība ir jāapbalvo!

Tituls

5.6.klašu grupa

7.9.klašu grupa

Stāstnieku ķēniņš/ķēniņiene

Viktorija Sedova, 6.d

Gabriels Krists Briedis, 7.a

Stāstnieku pirmais princis

Ņikita Soboļevskis, 5.a

Aksels Vītums, 7.a

Stāstnieku otrais princis/princese

Estere Feldmane, 6.c

Kristaps Skanis, 7.a


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi