Piektdiena, 20. septembris
Šodien sveicam: Guntra, Ginters, Marianna
Laika ziņas: Sigulda +6.7℃, DR vējš 3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-11-23
Siguldas pilsētas vidusskola īsteno projektu par karjeras atbalstu

Siguldas pilsētas vidusskola līdz 2020.gada 30.decembrim īstenos dažādas aktivitātes un organizēs pasākumus, lai palīdzētu skolēniem apgūt karjeras vadības prasmi.

12.klases skolēni ir pirmie, kuriem šī projekta ietvaros bija iespēja apmeklēt Ventspils pilsētas pašvaldības iestādi „Ventspils Digitālais centrs”, kur notika saruna ar tā pasniedzēju Ģirtu Edvartu Stepiņu par viņa pieredzi, veidojot jauno mediju mākslas speciālista un informācijas tehnoloģiju nodarbību pasniedzēja karjeru. Lai skolēni gūtu praktisku pieredzi, viņi piedalījās arī trīs radošās meistardarbnīcās: uzlīmju veidošanā, trīs dimensiju pildspalvu izmantošanā un digitālā foto un video darbnīcā.

Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” vadošais partneris ir Valsts izglītības attīstības aģentūra, un tas tiek īstenots darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” specifiskā atbalsta mērķa „Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi