×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-11-23
Siguldas pilsētas vidusskola īsteno projektu par karjeras atbalstu

Siguldas pilsētas vidusskola līdz 2020.gada 30.decembrim īstenos dažādas aktivitātes un organizēs pasākumus, lai palīdzētu skolēniem apgūt karjeras vadības prasmi.

12.klases skolēni ir pirmie, kuriem šī projekta ietvaros bija iespēja apmeklēt Ventspils pilsētas pašvaldības iestādi „Ventspils Digitālais centrs”, kur notika saruna ar tā pasniedzēju Ģirtu Edvartu Stepiņu par viņa pieredzi, veidojot jauno mediju mākslas speciālista un informācijas tehnoloģiju nodarbību pasniedzēja karjeru. Lai skolēni gūtu praktisku pieredzi, viņi piedalījās arī trīs radošās meistardarbnīcās: uzlīmju veidošanā, trīs dimensiju pildspalvu izmantošanā un digitālā foto un video darbnīcā.

Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” vadošais partneris ir Valsts izglītības attīstības aģentūra, un tas tiek īstenots darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” specifiskā atbalsta mērķa „Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi