Trešdiena, 19. decembris
Šodien sveicam: Lelde, Sarmis
Laika ziņas: Sigulda -4.3℃, D vējš 3.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-11-27
Pēc pārbūves atjaunota satiksme Jāņa Poruka ielas posmā

Pēc pārbūves atjaunota satiksme Jāņa Poruka ielas posmā no Cēsu ielas līdz gaisa trošu vagoniņa stāvlaukumam.

Šajā ielas posmā izbūvēts bruģa segums 360 metru garumā, rekonstruēta gājēju ietve brauktuves vienā pusē, izbūvētas jaunas auto novietošanas kabatas. Tāpat uzstādīts jauns, īpaši gājēju pārejām piemērots, apgaismojums. Šajās nedēļās vēl turpinās lietus ūdens kanalizācijas sistēmas un lietus ūdens attīrīšanas iekārtu izbūve; šos darbus plānots pabeigt līdz decembra beigām.

Jau ziņots, ka Siguldas novada pašvaldība šogad novada ielu un ceļu uzturēšanā un pārbūvē jau investējusi ap pieciem miljoniem eiro. Brauktuvju atjaunošana būs Siguldas novada pašvaldības prioritāte arī nākamajos gados. Tāpēc, lai plānotu un savlaicīgi realizētu iecerētos darbus, jau šajā gadā sākta un nākamajos gados tiks turpināta vairāku pārbūvējamo brauktuvju un ietvju tehniskās dokumentācijas sagatavošana.

Informācija par notiekošajiem un plānotajiem ielu pārbūves darbiem pieejama interaktīvajās kartēs.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Aleksejs Mjaliks
- 2017-11-28 13:28

Es neticu savām acīm! Gājēju pāreja uz paaugstinājuma vienā līmenī ar ietvi. Atliek tikai sagribēt un var arī tā sataisīt. :)
(Es gribētu ielikt emoji ar smaidiņu, bet diemžēl sigulda.lv neļauj, nāksies iztikt ar šo 20. gs. relikviju: kols ar iekavu. ;))

Pasākumi