Trešdiena, 27. janvāris
Šodien sveicam: Ilze, Ildze, Izolde
Laika ziņas: Sigulda +0.1℃, ZR vējš 3.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-12-08
Ģimnāzijai divas godalgas biznesa simulācijas spēlē „Titan”

4.decembrī trīs labākās Siguldas Valsts ģimnāzijas biznesa simulācijas spēles „Titan” komandas piedalījās Limbažos rīkotajās reģionālajās sacensībās, no kurām uz Siguldu tika atvestas divas godalgotas vietas:

1.vieta komandai „Nepietiek RAMs” – Marks Cimermanis, Jānis Rams un Māris Mārtiņš. Paši jaunieši atzīst: „Bija interesanti konkurēt ar savējiem, visas spēles garumā bija sīva cīņa. Ieguvām papildu biznesa prasmes. Gatavosimies pusfinālam Rīgā.”

2.vieta komandai „RTR” – Ričards Robins Skuja, Timofejs Žaruns un Ralfs Grundmanis. Jaunieši uzsver, ka ieguvums ir enerģija, sacensību gars, pieredze biznesā, sadarbība ar komandu. Jāstrādā, lai tiku Latvijas mēroga finālā.

5.vieta komandai „RRR Power” – Reinis Burtnieks, Roberts Bērze un Renārs Knēža. Izglītojamie atzīst: „Bija foršs pasākums, neskatoties uz to, ka ieguvām 5.vietu. Sapratām, ka vajag cīnīties līdz beigām. Vairāk jāmācās strādāt komandā. Jātrenējas nākamajam gadam.”

Komandām lieti noderēja trenera un skolotāja Jāņa Bukina nodarbības.

Spēles „Titan” mērķis ir palīdzēt jauniešiem apgūt uzņēmējdarbības prasmes uz tehnoloģijām balstītā mācību pasākumā. Jauniešiem jāprot darboties augsto tehnoloģiju virtuālā nozarē. Spēlētāji iejūtas vadītāju lomā – katrai komandai ir savs uzņēmums online vidē, kuru iespējams attīstīt pēc pašu vēlmes, tirgojot nākotnes personalizētos portatīvos datorus. Pieņemot veiksmīgus biznesa attīstības lēmumus, spēlētāji attīsta uzņēmumu un sacenšas ar citiem, veiksmīgi nesot peļņu uzņēmuma dalībniekiem.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Janvāris 2021       
1 23
45 678 9 10
1112 1314 15 1617
1819 202122 2324
2526 272829 3031