Svētdiena, 25. oktobris
Šodien sveicam: Beāte, Beatrise
Laika ziņas: Sigulda +10.6℃, D vējš 2.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-12-10
Durvis vērs Ziemassvētku apsveikumu pasta stacija „Viktora vēstules”

No 16. līdz 23.decembrim Siguldas novada Tūrisma informācijas centra veranda (Ausekļa ielā 6) pārtaps par Ziemassvētku apsveikumu pasta staciju „Viktora vēstules”, kurā ikvienam interesentam būs iespēja sagatavot un nosūtīt īpašu sveicienu.

Pasta stacijā saimniekos papīrmākslas darbnīcas „Viktora vēstules” radošā komanda, kas palīdzēs ikvienam ar tušu un spalvu kaligrāfiski sagatavot sveicienu uz lielākām vai mazākām papīra pastkartēm.Būs pieejams senlaicīgs aploksnes noformējums ar zīmoglakām.

Cena – no 2,50 eiro. 16.decembrī vēstules rakstīšana Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – bez maksas, jāapmaksā tikai sūtīšanas izdevumi.

Jau ziņots, ka 16.decembrī Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā tiks atklāta Ziemas koncertzāle. Lai Ziemassvētku laika noskaņu sajustu ikviens, novadniekiem un viesiem būs iespēja līdz pat 26.decembrim baudīt daudzveidīgiem pasākumiem piepildītu programmu: radošās darbnīcas, amatiermākslas un profesionālās skatuves mākslas mūziķu koncertus, bērnu animācijas filmas, izstādi un citas aktivitātes.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi