Svētdiena, 25. oktobris
Šodien sveicam: Beāte, Beatrise
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, D vējš 3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-12-11
Ziemas koncertzālē būs plaša pasākumu programma ģimenēm ar bērniem

No 16.decembra Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā durvis vērusi Ziemas koncertzāle. Lai Ziemassvētku laika noskaņu sajustu ikviens, novadniekiem un viesiem būs iespēja līdz pat 26.decembrim baudīt daudzveidīgiem pasākumiem piepildītu programmu, kurā īpaša daļa atvēlēta ģimenēm un bērniem.

Sestdien, 16.decembrī plkst.12.00 līdz 17.00 notiks bērnu centra „Kā mājās” radošā bumbu darbnīca.

Sestdien, 16.decembrī plkst.15.00 būs skatāma muzikāla leļļu izrāde bērniem „Kauliņ, kociņ, knikt – Ziemassvētki!”. Liepājas ceļojošā leļļu teātra „Maska” muzikālais leļļu uzvedums stāstīs par pasaku zemi, kurā visi sāk gatavoties Ziemassvētkiem un Ziemassvētku vecīša sagaidīšanai. Izrāde piemērota pašiem mazākajiem skatītājiem.

Pirmdien, 18.decembrī plkst.17.00 būs skatāms Liepājas Leļļu teātra veidotais muzikāls stāsts „Olafa Ziemassvētki”, kas vēsta parsniegavīru Olafu, kas ir nodomājis sarīkot pārsteiguma koncertu Ziemassvētku vecītim un saskaras ar dažādiem šķēršļiem, ko atrisinās kopā ar saviem draugiem. Izrāde piemērota bērniem no divu gadu vecuma.

Pēc muzikālās izrādes tiks izrādīta animāciju filmu programma: „Mūsu ome rullē”, „Bize un neguļa”. Ziemassvētku stāsts „Bize un neguļa” vēsta par meiteni vārdā Bize, kurai ziemas brīvdienas ir vismīļākās, jo tad Ziemassvētku vecītis izpilda vēstulē uzrakstītās vēlēšanās. Taču šajā gadā viss notiek citādāk, jo vecāki ir aizņemti ar mazāko brālīti. Savukārt animācijas filma „Mūsu ome rullē” ir fantāzijas un piedzīvojumu žanra stāsts par brīnumiem un pārvērtībām, ko kādā ģimenē ienes vecmāmiņa.

Trešdien, 20.decembrī plkst.17.00 ģimenes ar bērniem aicinātas uz animācijas filmu programmu: „Lupatiņi”, „Bize un neguļa”, pēc kuras tiks izrādīta ģimenes filma „Ziemassvētku jampadracis”. Animācijas filmas „Lupatiņi” vēsta par četriem maziem Lupatiņiem – Zeķīti, Cimdiņu, Spilventiņu un Lakatiņu. Tie lieliski prot spēlēties, bet daudz kas cits viņiem vēl jāiemācās. „Bize un neguļa” vēsta par meiteni vārdā Bize, kurai ziemas brīvdienas ir vismīļākās, jo tad Ziemassvētku vecītis izpilda vēstulē uzrakstītās vēlēšanās. Taču šajā gadā viss notiek citādāk, jo vecāki ir aizņemti ar mazāko brālīti. Savukārt Latvijā zināmā ģimenes filma „Ziemassvētku jampadracis” ir par Cīrulīšu ģimeni, kurā ir pieci bērni, bet tēvs Valdemārs ir nabaga mūzikas skolotājs, kurš ar klavierstundām nevar nopelnīt pietiekami daudz naudas, lai uzturētu ģimeni un samaksātu dzīvokļa īri saimniekam Skarainim.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja darboties Čaklo rūķu darbistabā kopā ar pasākumu aģentūras „Flamingos” rūķiem.

Ceturtdien, 21.decembrī plkst.17.00 ģimenes ar bērniem aicinātas uz animācijas filmu programma bērniem: „Ziemassvētki”, „Kraukšķītis”, „Ledus pavēlnieks”, „Rezgalības”.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja darboties Čaklo rūķu darbistabā kopā ar pasākumu aģentūras „Flamingos” rūķiem.

Sestdien, 23.decembrī plkst.16.00 sākumskolas vecuma bērni aicināti uz „Dirty Deal Teatro” izrādi „Kā saule gadījās”. Izmantojot latviešu tautas teikas, virtuves priekšmetus un pārtikas produktus, aktieri ar bērnu līdzdalību izrādes laikā atklās brīnumus par Zemes, Saules, Mēness, zvaigžņu, ūdens un cilvēka izcelšanos. Gūtos iespaidus bērniem būs iespēja atveidot un izgaršot no kopīgi pagatavotās piparkūku mīklas. Izrāde paredzēta bērniem no trīs gadu vecuma.

Svētdien, 25.decembrī plkst.14.00 notiks Ziemassvētku ballīte bērniem „Brīnumi notiek” kopā ar Donaldu Daku, Deiziju, Mikiju, Balto lāci, Sniegbaltīti un Ziemassvētku vecīti. Tā būs muzikāla rotaļizrāde par gatavošanos Ziemassvētkiem un ticību Ziemassvētku brīnumam. Pasākuma galvenie varoņi Ziemas koncertzālē uzburs ne tikai piparkūku smaržu un dāvināšanas prieku, bet arī kopā ar mazajiem skatītājiem caur dziesmām un rotaļām izbaudīs svētku prieku.

Jāpiebilst, ka no 16. līdz 26. decembrim Ziemas koncertzālē būs skatāma mākslinieces Ināras Liepas ceļojošā Leļļu mākslas muzeja krājumu izstāde. Ekspozīcijā tiks izmantotas muzeja krājumu 30 gadu  atklātnīšu lielformāta drukas un Teddy lāču un rotaļlietu autordarbu eksponāti, kas papildināti ar Ziemassvētku rotājumu elementiem. Vitrīnās kopā ar lāčiem būs arī eksponētas seno Ziemassvētku atklātnīšu reprodukcijas.

Ieeja – bez maksas.

 

 

 

 

 

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi