Svētdiena, 25. oktobris
Šodien sveicam: Beāte, Beatrise
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, D vējš 3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-12-11
Ziemas koncertzālē uzstāsies Igo un Tomass Kleins

17.decembrī plkst.18.00 Siguldas Ziemas koncertzālē ar Ziemassvētku koncertu uzstāsies Igo un Tomass Kleins.

Programma iecerēta kā diapozitīvu vakars, un tās autori cer, ka koncerts sagādās jaunus pārsteigumus un sajūtas klausītājiem. Mūziķi ir sagatavojuši diapozitīvus, ko koncerta laikā kopā ar klātesošajiem apskatīs un komentēs.

Mākslinieki šajā koncertprogrammā pirmo reizi izpildīs kopīgi radīto dziesmu „12”. Bet tā kā dažādos laika periodos gan Igo, gan Tomasa Kleina muzikālā darbība ir bijusi cieši saistīta ar grupu „Līvi”, abi mūziķi atskaņos arī vairākas klausītāju iemīļotas kompozīcijas no šīs grupas repertuāra.

Biļetes cena – 5 eiro, ar  Siguldas novada iedzīvotāja ID karti un novada daudzbērnu ģimenes locekļiem – 3 eiro.

Atgādinām, ka Ziemas koncertzālē līdz pat 26.decembrim novadnieki un viesi varēs klausīties ne tikai Igo un Tomasa Kleina muzikālo sniegumu, bet arī igauņu blūzmeņu Andresa Rotsa un Raula Terepa koncertu „Ziemas blūzs”, Chris Noah koncertu, ģitāras virtuoza Mārča Auziņa soloprogrammu „Viens” un citu pašmāju mākslinieku sniegumu. Ziemas koncertzāle piedāvās arī plašu pasākumu programmu bērniem, tāpat būs vietējo amatiermākslas kolektīvu koncerti un citas aktivitātes.

Līdztekus koncertprogrammām no 16. līdz 26.decembrim Ziemas koncertzālē būs skatāma Ināras Liepas ceļojošā Leļļu mākslas muzeja krājumu izstāde.

Savukārt no 16. līdz 23.decembrim Siguldas novada Tūrisma informācijas centra veranda pārtaps par pasta staciju „Viktora vēstules”, kur ikviens varēs darināt savu īpašo Ziemassvētku apsveikumu.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi