Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +10.2℃, DR vējš 2.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-12-12
Gada nogales aktualitātes Allažu pamatskolā

Decembrī Allažu pamatskolā noslēdzies Skaļās lasīšanas konkurss 5. un 6.klašu skolēniem. Uzvarētāja Ramona Vabele (5.klase) dosies pārstāvēt skolu republikas konkursā.

Visu vecuma grupu skolēni noklausījušies lekciju ciklu par veselīgu uzturu un tā nozīmi bērna augšanā un attīstībā; to vadīja lektore Dzintra Kohta.

Savukārt ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu 40 Allažu pamatskolas skolēniem pārbaudīta redze. Visi, kuriem nepieciešamas brilles redzes korekcijai, saņēma arī dāvanu karti.

Adventes laikā ik pirmdienu skolas līnijā kāda no klasēm iepriecina skolas biedrus ar nelielu priekšnesumu.

Skolā 1.līdz 4.klašu jautrajās stafetēs skolēni pārbaudīja savu veiklību, spēku un attapību.

Skolas basketbola komanda D grupas sacensībās Siguldā izcīnīja 4.vietu. Bet sākumskolas skolotāji vēroja atklāto matemātikas stundu 3.klasē.

Skolā gatavojas Ziemassvētku pasākumiem: otrdien,19. decembrī notiks tradicionālais labdarības pasākums Allažu bērnu un ģimenes atbalsta centra klientiem un „Cerību spārnu” jauniešiem „No sirds uz sirdi”, trešdien, 20.decembra vakarā Ziemassvētku koncertā vecāki vēros pašdarbības kolektīvu un klašu priekšnesumus, bet ceturtdien, 21.decembrī notiks skolas Ziemassvētku egles iedegšanas pasākums, kas vienlaikus ir sasniegumu izvērtējums un koncerts. Skolā šajā laikā darbojas Ziemassvētku pasts.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020