×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 28. novembris
Šodien sveicam: Rita, Vita, Olita
Laika ziņas: Sigulda -2.4℃, A vējš 1.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-12-22
Siguldas 1.pamatskolā aizvadīts Ziemassvētku koncerts

21.decembrī Siguldas 1.pamatskolas skolēni un vecāki tika aicināti uz Ziemassvētku koncertu, kurā piedalījās deju kolektīva „Purenīte” dejotāji skolotājas Dzintras Fogeles vadībā, 2.–4.klašu koris Ingas Jansones vadībā, zēnu koris un koris „Ievas” Evijas Rozenas vadībā.

Pasākumā tika apbalvoti skolēni ar labām un teicamām sekmēm un konkursa „Iemirdzies Ziemassvētku eglītē” uzvarētāji. Grāmatu ar ierakstu saņēma arī 8.a klases skolnieces Zane Pudņika un Amanda Putniņa, 9.a klases skolēni Elizabete Balode-Logina, Matīss Krauja, Ģirts Rimicāns un Viktors Žitkovs.

Pieci 5.–9.klašu skolēni ar augstāko vidējo atzīmi saņēma arī Siguldas novada pašvaldības un bobsleja un kamaniņu trases „Sigulda” sarūpēto dāvanu – nobraucienu ar vučko. Šogad ar vučko brauks Līva Līpace (9,36), Paula Hamčanovska (9,27), Beatrise Liepiņa (9,13), Rūta Meistere (8,93) un Kristers Matiass Vāvere (8,93).

Skolas kolektīva vārdā pateicamies visiem skolēniem un viņu vecākiem par ieguldīto darbu un pozitīvo attieksmi! Vēlam visiem gaišus svētkus un sekmīgu Jauno gadu!

Informāciju sagatavoja:

Guntra Purmale


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi