×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 14. augusts
Šodien sveicam: Zelma, Zemgus, Virma
Laika ziņas: Sigulda +20.8℃, A vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-12-29
Siguldas 1.pamatskolā piedāvā alternatīvas mācību darba formas

Šajā mācību gadā Siguldas 1.pamatskolā tiek īstenoti vairāki projekti, ar alternatīvām mācību darba formām attīstot un pilnveidojot skolēnu radošumu un domāšanu.

Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta „Atbalsts individuālo kompetenču attīstībai” laikā skolēni divus gadus apmeklēs nodarbības dažādos Latvijas Dabas izglītības centros, kur iegūs praktiskas zināšanas par augu un dzīvnieku daudzveidību un citām dabaszinību stundās apgūtām tēmām.

Tā kā skola aktīvi darbojas Ekoskolu programmā, skolēniem regulāri tiek piedāvātas mācību stundas brīvā dabā. Āra nodarbību laikā skolēni iesaistās pētījumos, nokļūst netradicionālās mācību situācijās, kurās nepieciešams izrādīt iniciatīvu, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību par kopējā rezultāta sasniegšanu.

Uzsāktajā Eiropas valstu sadarbības projektā „Nedz laiks, nedz vieta spēj mūs šķirt”, ko finansē „Erasmus+” programma, skolēni sadarbojas ar citu valstu skolēniem, veido kopīgas prezentācijas par dažādiem ēdieniem, Ziemassvētku tradīcijām ģimenē. Aktīvākie un centīgākie skolēni klātienē tiekas ar citu valstu projektā iesaistītajiem skolēniem, kur ne tikai praktiski izmanto skolā apgūtās angļu valodas zināšanas, bet arī iegūst jaunus draugus un iepazīst dažādas valstis. Novembrī aizvadīta pirmā apmaiņas vizīte Čehijā.

Skola īsteno arī projektu „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās mācību iestādēs”, kura laikā skolēni tiek iepazīstināti ar dažādām profesijām, tiek motivēti izvēlēties savu nākotnes nodarbošanos atbilstoši savām spējām un darba tirgus vajadzībām.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas 1.pamatskolas
direktora vietniece ārpusstundu darbā
Guntra Purmale


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi