Ceturtdiena, 17. janvāris
Šodien sveicam: Tenis, Dravis
Laika ziņas: Sigulda +1.5℃, DR vējš 7.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-01-04
Apstiprināta Siguldas novada Attīstības programma 2018.–2024.gadam

Siguldas novada pašvaldības dome apstiprinājusi Siguldas novada Attīstības programmu, kas nosaka novada vīziju un stratēģiskos mērķus, uzdevumus un rīcības 2018.–2024.gadam.

Attīstības programma ir pašvaldības vidēja termiņa attīstības plānošanas dokuments, kurā noteiktas prioritātes un pasākumu kopums mērķu sasniegšanai. Tajā izvirzītie rīcības virzieni skar visas pašvaldības pārziņā esošās jomas un nozares, un attīstības programma ir pamats novada pašvaldības rīcību un investīciju plānošanai un visa veida investīciju piesaistīšanai.

Attīstības programma paredz attīstīt Siguldas novadu kā Latvijas dabas pērli ar teicamu dzīves kvalitāti, attīstītu tūrismu, sportu, izglītību un kultūru. Par novada attīstības prioritāti nākamajos gados definēta iedzīvotāju labklājība, uzlabojot dzīves telpas kvalitāti un veidojot ekonomisko aktivitāti veicinošu vidi.

Siguldas novada pašvaldība darbu pie jaunas Attīstības programmas uzsāka 2017.gada janvārī, un tās izstrādē aktīvi līdzdarbojās arī sabiedrības pārstāvji, kuri piedalījās gan tematiskajās darba grupu sanāksmēs, gan iedzīvotāju aptaujā.

Siguldas novada Attīstības programma 2018.–2024.gadam lasāma šeit, kā arī pašvaldības klientu apkalpošanas centros.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi