×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 30. marts
Šodien sveicam: Nanija, Ilgmārs
Laika ziņas: Sigulda -0.9℃, D vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-01-04
Siguldas Sporta centrā uzstādīta kāpšanas jeb traversa siena

Lai paplašinātu iespējas pilnveidot un attīstīt fiziskās spējas, no pirmdienas, 8.janvāra Siguldas Sporta centra sporta zālē gan bērni, gan pieaugušie varēs apgūt jaunas prasmes kāpšanā pa traversa sienu.

Traversa siena sporta centrā ir 2,5 metrus augsta un 16,8 metrus plata ar kopējo platību 42 kvadrātmetri. Tā aprīkota ar 390 dažāda izmēra aizķerēm. Bērni un jaunieši līdz 18 gadu vecumam traversa sienu drīkstēs izmantot tikai pieaugušo uzraudzībā.

Kāpšana vispusīgi attīsta cilvēka fiziskās spējas un to var izmantot gan sporta stundās skolā, gan kā treniņmetodi profesionālajā sportā. Arī Latvijas izlases kamaniņu braucēji kā vienu no treniņmetodēm pielieto kāpšanu pa traversa sienu, lai gatavotos startiem ziemas sezonā.

Cena – 3 eiro par vienu stundu.

Pirms apmeklējuma pārliecinieties par traversa sienas pieejamību Siguldas Sporta centra tīmekļa vietnē www.siguldassports.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi