Pirmdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +17℃, DA vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-01-10
Jauniešus aicina uz īsfilmas un diskusijas vakaru

Jauniešu iniciatīvu centrs „Mērķis” un Eiropas brīvprātīgā darba veicēja Luisa Camara no Portugāles aicina jauniešus 18.janvārī plkst.18.00 (Raiņa ielā 3, Siguldā) apmeklēt portugāļu īsfilmas „Melodijas dzīvē bez skaņas” pirmizrādi Latvijā. Pēc filmas jauniešiem būs iespēja piedalīties diskusijā par redzēto, ko vadīs psiholoģe Santa Vucāre.

Īsfilma stāsta par to, kā pēc mīļotā cilvēka zaudējuma jauns vīrietis saskaras ar negaidītu dvēseles ceļojumu pa depresijas un negāciju koridoriem. „Melodijas dzīvē bez skaņas” ir depresijas un zaudējuma atspoguļojums, kas veidots mākslinieciskās izpausmes veidā, kurā stāsts tiek pasniegts, izmantojot audiovizuālos elementus, apvienojot tos septītajā mākslas žanrā, kas ir kino.

Šajā filmā izmantotais audio materiāls, kā arī kinematogrāfija, veidoti, lai skatītājs spētu ātrāk un vieglāk redzēto sasaistīt ar savu dzīvi un emocijām. Stāsts pasniegts, izmantojot vizuālo dažādību, caur kuru tiek vērsta uzmanība sekām, ja depresija netiek ārstēta.

„Melodijas dzīvē bez skaņas” ir plaša teorētiskā kulta īsfilma, kuras autors, producents, režisors, teksta autors, rediģētājs un galvenās lomas izpildītājs ir portugālis Andre Miniz Vieira. Viņš ir mākslinieks, kura galvenais mērķis ir ar savu darbu aizskart cilvēka dvēseles dziļākās stīgas.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi