Trešdiena, 20. februāris
Šodien sveicam: Vitauts, Smuidra, Smuidris
Laika ziņas: Sigulda -0.1℃, R vējš 8.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-02-01
Sigulda „Balttour 2018” prezentēs plašāko aktīvās atpūtas piedāvājumu Baltijā

No 2. līdz 4.februārim tūrisma izstādē-gadatirgū „Balttour 2018” Siguldas novada stendā tiks prezentēts Baltijā plašākais aktīvās atpūtas piedāvājums, īpašu akcentu veltot jaunumiem – elektriskajiem velosipēdiem „Smart bike” un „Fatbike” piedzīvojumu braucieniem gida pavadībā, kā arī ērtajam un mūsdienīgajam veidam, kā uzzināt par daudzveidīgajām aktīvās atpūtas iespējām, – Siguldas mobilai lietotnei.

Izstādes apmeklētāji ne tikai varēs uzzināt vairāk par jaunajiem aktīvās atpūtas piedāvājumiem, bet arī izmēģināt savu veiklību, nostājoties uz Siguldas Sporta centra „Aquafitmat” matrača īstā baseinā vai ieripinot bumbu vienā no Siguldas futbolgolfa parka mērķiem.

Lai uzzinātu vairāk par plašo Siguldas novada tūrisma piedāvājumu, kā arī sekotu nozīmīgākajiem kultūras un sporta pasākumiem, „Balttour 2018” apmeklētāji tiks informēti par Siguldas mobilās lietotnes iespējām, kurā jau kopš pērnā rudens pieejami visi tūrisma maršruti, sabiedriskā transporta informācija un pasākumu kalendārs.

Sadarbībā ar pašvaldības aģentūras „Siguldas Attīstības aģentūra” pārstāvjiem novada stendā darbosies arī pārstāvji no „Sigulda Adventures”, Siguldas Sporta centra un Siguldas futbolgolfa parka.

Aicinām apmeklēt Siguldas novada stendu izstādē „Balttour 2018”, lai uzzinātu vairāk par sezonas jaunumiem un plašajām aktīvās atpūtas iespējām!

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Dace Līkopa
- 2018-02-01 09:20

Labdien,
Ķīpsalā Tūrisma izstāde notiek no 2 - 4. Februārim.

Atbilde: Dace Līkopa
Administrācija
- 2018-02-01 09:56

Labdien, Dace Līkopa!
Paldies par Jūsu vērību! Kļūda ir izlabota!
Ar cieņu
Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi