Trešdiena, 20. februāris
Šodien sveicam: Vitauts, Smuidra, Smuidris
Laika ziņas: Sigulda -0.1℃, R vējš 8.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-02-05
Konkursā „Latvijas Būvniecības Gada balva 2017” nominēti divi Siguldas objekti

Konkursā „Latvijas Būvniecības Gada balva 2017” nominēti divi Siguldas objekti – Siguldas Sporta centrs un atjaunotais tilts pār Gauju.

Siguldas Sporta centrs durvis vēra pagājušā gada aprīlī. Tajā ir multifunkcionāla sporta zālē ar izbīdāmām tribīnēm 200 sēdvietām, trenažieru, smagatlētikas un fitnesa zāles. Vieglatlētikas treniņiem sporta kompleksā ir izbūvēts 100 metrus garš, Starptautiskās vieglatlētikas federācijas standartiem atbilstošs sintētiskais skrejceļš ar sešiem celiņiem un speciālu sporta grīdas segumu, lai nodrošinātu sportistiem treniņu bāzi iekštelpās. Sporta centra lepnums ir 25 metrus garais peldbaseins ar četriem celiņiem, kā arī speciāls bērnu peldētapmācības baseins. Tam blakus ēkas 1.stāvā izveidota arī ūdens atrakciju un atpūtas zona.

Savukārt pārbūvētais tilts pār Gauju tika atklāts pagājušā gada septembrī. 1937.gadā būvētais tilts pār Gauju ir vienīgais šāda risinājuma monolīta dzelzsbetona konstrukciju tilts Latvijā. Tā kopējais garums ir 153 metri, bet augstums virs upes pārsniedz 16 metrus. Darbietilpīgie un sarežģītie tilta pārbūves darbi tika uzsākti 2016.gadā, lai iedzīvotājiem un Siguldas viesiem radītu mūsdienīgu un drošu infrastruktūru.

Konkursā „Latvijas Būvniecības Gada balva 2017”, kas šogad norisinās Latvijas simtgades zīmē, saņemti 114 iesniegumi – pieteiktas skolas un viesnīcas, betona un koka tilti, lielas sabiedriskas ēkas un privātmājas, daudzdzīvokļu ēkas un infrastruktūras risinājumi, sporta laukumi, lidostas skrejceļš un bērnudārzi, sporta centri, peldbaseini, koka ēkas un publiskās ārtelpas objekti, ražotnes un muzeju ēkas, pils un ārstniecības iestāde.

Konkursa rezultātu paziņošana notiks 7.martā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi