Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.6℃, DR vējš 3.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-02-05
Pirmo reizi Latvijā distanču slēpošanā notiks šķēršļu un veiklības sacensības

Piektdien, 9.februārī, Fischer Slēpošanas centrā notiks „S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionāta” distanču slēpošanā otrais posms, kurā dalībniekiem sevi būs jāpierāda šķēršļu un veiklības distancē, slēpojot brīvajā stilā. Šķēršļu un veiklības distance būs jaunums ne tikai šajās sacensībās, bet Latvijā kopumā.

Šķēršļu un veiklības distancē būs jāparāda fiziskā sagatavotība un koordinācija, pārvarot „līklocīti”, „labirintu”, slaloma nobraucienus gan lejup, gan augšup, slēpošanu atmuguriski, kā arī „mogulu” jeb sniega pumpas. Sacensību dalībniekiem būs jāveic viens aplis – jaunākajām grupām 300 metru distance, pārējām grupām – 700 metri ar diviem kāpumiem.

Šāda veida sacensības gūst aizvien lielāku popularitāti jauno slēpotāju vidū gan pasaulē, gan tepat pie mūsu ziemeļu kaimiņiem Igaunijā, jo tās attīsta jauno distanču slēpotāju koordināciju, slēpošanas tehniku un veiklību. 

„S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionātā” kopumā ir četri posmi, kuros Latvijas skolēni cīnās par galveno balvu – dāvanu karti 1500 eiro apmērā slēpošanas inventāra iegādei no Fischer Latvia.

Pirmajā posmā, kas notika 19.janvārī, startēja 200 skolēni 10 dažādās vecuma grupās, pārstāvot visus Latvijas reģionus. Pēc pirmā posma vadībā ir Madonas pilsētas vidusskola ar 7550 punktiem, otrajā vietā ir Siguldas Valsts ģimnāzija ar 7447 punktiem un trešajā vietā ir Laurenču sākumskola ar 7095 punktiem. Arī pirmo sešinieku noslēdz novada izglītības iestādes komanda – Siguldas pilsētas vidusskola ar 5528 punktiem.

„S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionāts” Siguldā notiek jau ceturto gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā sacensībās kopumā piedalījās 38 skolas, pulcējot teju 800 distanču slēpotājus. Skolu interese, bērnu un jauniešu aktīvā dalība pasākumā „S!-Fischer ziemas skolēnu čempionātu” ierindo starp ziemas populārākajiem un apmeklētākajiem skolu sporta pasākumiem Latvijā.

Fischer Slēpošanas centrs piedāvā slēpotājiem vienīgo saldēto trasi Austrumeiropā 1,25 kilometrus garumā, zem kuras izbūvētā saldējošā sistēma ļauj uzturēt sniega segumu pat mainīgos laikapstākļos, tādējādi pagarinot slēpošanas sezonas ilgumu.

Pieteikties „S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionātam” var arī elektroniski šeit.

Sacensības organizē: Fischer Slēpošanas centrs un Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar Fischer Latvia.

Informāciju sagatavoja:
Aneta Galdiņa
SIA „Siguldas Sporta serviss”
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi