×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 26. marts
Šodien sveicam: Eiženija, Ženija
Laika ziņas: Sigulda +8.2℃, DR vējš 3.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-02-06
Siguldas 1.pamatskolā projekta nedēļas laikā iepazīst profesijas

No 5. līdz 9.februārim Siguldas 1.pamatskolas 2.–8.klašu skolēni piedalās projektu nedēļā, kuras tēma šogad ir „Es būšu…, kas būsi Tu?”. Nedēļas laikā skolēni iepazīst dažādas profesijas.

5.februārī ciemos pie 3.a klases bija atnākusi skolotāja, Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece Līga Sausiņa. Viņa ir ne tikai bioloģijas skolotāja, kura bioloģiju Siguldas Valsts ģimnāzijā māca angļu valodā, bet arī vairāku mācību grāmatu autore. Tikšanās laikā skolotāja Sausiņa bērniem pastāstīja, kā ir nonākusi līdz skolotājas profesijai, kā kļuvusi par priekšsēdētāja vietnieci, kas ir jāņem vērā, strādājot ar bērniem. Sarunas laikā Līga Sausiņa uzsvēra, ka ne tikai skolotājs palīdz un māca bērnus, bet arī bērni palīdz un māca daudz ko jaunu saviem skolotājiem.

Kā uzskates materiālus skolotāja Līga bija paņēmusi pašas sarakstītās grāmatas, kurās ir ļoti daudz attēlu, lai skolēniem būtu vieglāk uztvert sarežģītās bioloģijas tēmas. Skolotāja uzsvēra, cik būtiski ir mācīties, sevi pilnveidot, lasīt un visu laiku virzīties uz priekšu, neapstājoties pie tā, kas jau ir sasniegts. Bērni ar lielu interesi klausījās stāstītajā, labprāt uzdeva jautājumus un centās arī paši parādīt savas zināšanas.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas 1.pamatskolas
3.a klases audzinātāja
Edīte Kuzmina


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi